Č. Krumlov – Veselí 2:2 (0:0, 0:1, 2:1), za Slavoj: Schwarz, Augsberger.

Proti druhému celku tabulky nastoupili domácí bez respektu, bojovali o každý kousek ledu, favoritovi nic nedovolili a první třetina skončila bez branek. Úvod druhé části však medvědi zaspali, soupeř se dostal do tlaku a zaslouženě otevřel skóre. V poslední třetině již opět slavojáci předváděli svoji hru, důsledně bránili, vyráželi do rychlých protiútoků a dokonce obrátili na 2:1. Bohužel, dvě minuty před koncem hosté z ojedinělého protiútoku srovnali na konečných 2:2.

„Kluci se přesvědčili, že se dá hrát s každým, když se do hry vloží nadšení a kus bojovného srdce," ocenil vedoucí mužstva Tomáš Šimek.

Sestava Slavoje: Černý – Hermann, Gallistl, Šimek, Havlíček, Mynařík, Ochtábec, Augsberger, Lovčík, Schwarz, Fučík.

V dalším kole jedou krumlovští mladíci v neděli na led budějovického DDM.