Pro druhou porážku v soutěži si favorizovaní Medvědi dojeli na písecký zimní stadion, kde hraje své domácí zápasy Sokol Radomyšl. Svěřenci trenéra Viléma Migla doposud vyšli bodově naprázdno pouze v souboji s lídrem soutěže, českobudějovickým Samsonem, kterému po velké bitvě podlehli o jediný gól.

Hokejisté Radomyšle vedli dvěma slepenými trefami na začátku prostřední třetiny 2:0, Medvědi, kteří postrádali některé opory, však ještě během této části hry třemi zásahy skóre otočili. V závěrečné dvacetiminutovce padly tři góly během dvou minut a po nich na časomíře svítil stav 4:4. Rozhodnutí padlo v 55. minutě, když Radomyšli tři nečekané, ale o to cennější body zajistil Volf. Hattrickem se zaskvěl jeho spoluhráč Slavík, v krumlovském celku si jednu trefu a dvě asistence připsal Koupal.

Slavoj zůstává v tabulce na druhém místě za suverénním Samsonem, třetí Soběslav na něj ztrácí bod, ale má utkání k dobru. Radomyšli patří šestá pozice.

Sokol Radomyšl – Slavoj Český Krumlov 5:4 (0:0, 2:3, 3:1)

Branky a nahrávky: 21. Vlk, 22. Jos. Slavík (L. Novák), 45. Jos. Slavík (L. Novák), 46. Jos. Slavík (M. Hřebíček), 55. R. Volf ml. (M. Novotný) – 23. Koupal (F. Čížek), 31. Vondřich (J. Kadlec, J. Krcho), 38. F. Čížek (Koupal), 45. V. Krcho (Gallistl, Koupal).
Rozhodčí: Šperl – V. Kubíček, Kothera. Vyloučení: 3:3. Diváci: 47.
Radomyšl: V. P. Buchta – Suda, Hanus, M. Hřebíček, Burkoň, Pěnička – Vlk, Jungbauer, Jos. Slavík, V. Brož, R. Volf ml., M. Novotný, Januška, Strnad, L. Novák.
Č. Krumlov: Spáčil – F. Čížek, Gallistl, Machálek, Břečka, D. Svoboda, Řepa, Kozák – J. Kadlec, J. Krcho, Vondřich, J. Fučík, Koupal, Klíma, Michalec, V. Krcho, Hakl.