Na poslední říjnovou sobotu určitě nebudou hokejisté krumlovského Slavoje vzpomínat rádi.

Průběžně třetí medvědi ve šlágru osmého dějství krajské ligy hostovali v jihočeské metropoli na stadionu prvního David servisu, kde nejen že přišli o nulu v kolonce porážek, ale navíc si na cestu ještě přibalili výmluvnou dvoucifernou nadílku.

David servis ČB – Č. Krumlov 11:1 (5:0, 1:1, 5:0)

Od začátku se hrálo podle domácích not a „servismani" do sirény nasázeli do sítě zaskočených hostů pět zásahů – a bylo rozhodnuto. Ve druhém dějství se sice brankostroj lídra na chvíli zastavil a čestného úspěchu se z Kadlecovy hole dočkali i hosté, ale poslední dvacetiminutovka přinesla dalších pět hřebíčků do rakve bezradných slavojáků…

„Co dodat? Je to ostuda! Náš „výkon" od brankáře počínaje až po posledního hráče byl prostě strašný. David servis hraje dobrý hokej, ale my mu to sami hodně usnadnili. Za patnáct minut první třetiny si necháme dát pět branek – a bylo po zápase. Jsem z toho hodně zklamaný a mohu jen doufat, že se z toho co nejrychleji oklepeme. Musíme se ovšem vrátit k poctivému hokeji, který jsme předváděli na začátku sezony," má jasno trenér medvědů Kamil Šťastný.

Fakta – branky: 5. Hanzal (Korbela, Tupý), 8. Šperger, 11. Šulčík (Jindra, Šperger), 16. Korbela (Hanzal, Jindra), 20. Sumerauer (Zich), 36. Sumerauer (Šperger, Zich), 44. Mikeš (Sumerauer, Chaloupka), 46. Korbela (Janda, Tupý), 50. Nedorost (Chaloupka, Suchánek), 54. Korbela (Hanzal), 57. Janda (Hanzal, Tupý) – 26. Kadlec (R. Uhlíř), vyloučení 9:7, navíc Trummer (DS ČB) 5 minut + do konce, využití 4:1, v oslabení 1:0, rozhodčí: Stach – Deim, Kubíče, 230 diváků.

Sestava Slavoje: R. Lukeš – Čížek, Malovec, Štěrba, M. Mrázek, Gallistl, Machálek – M. Lukeš, Marek, Klíma – Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich – Unger (od 21. J. Fučík), Pichler (od 21. Svěchota).

V příštím kole Krumlovští v rámci sobotních oslav osmdesátin klubu přivítají čtvrtý Humpolec (17).