Po základní části stříbrní hokejisté českokrumlovského Slavoje vyzvou v sérii na dva vítězné duely v pořadí sedmou humpoleckou Jiskru.

„Už tři roky po sobě, vlastně pokaždé za celou dobu mého působení v Krumlově, máme ve čtvrtfinále Humpolec. Jiskra je nám asi souzená,“ podotýká hrající kouč medvědů Kamil Šťastný a už vzhlíží k pátečnímu startu play off: „S Humpolcem jsme v této sezoně oba zápasy v základní části prohráli (pozn. – doma 1:4 a venku 2:3), takže se chceme revanšovat a prohry soupeři oplatit. Kapitánu Vondřichovi sice už skončil trest, ale je pryč a nebude na celou sérii. Trochu nakřápnutý byl v týdnu Břečka, ale ten nastoupí. Jsme kompletní a věříme si! Do branky půjde Spáčil, který v Hradci i naposledy v Milevsku zachytal výborně a řekl si o šanci,“ prozradil trenér Šťastný.

Dodejme, že po pátečním prvním čtvrtfinále na krumlovském ledě (od 19 hodin) se odveta bude hrát v neděli 11. března na Vysočině. Případný třetí rozhodující zápas by se pak hrál ve středu 14. března opět v Českém Krumlově.