KL junioři – 2. kolo: Č. Krumlov – DDM Č. Budějovice 8:1 (3:0, 4:0, 1:1)

Hosté si z Krumlova odvezli pěknou „mikulášskou“ nadílku v podobě osmi inkasovaných branek. Domácí otevřeli skóre v 6. minutě po krásné kombinaci celého útoku po ose Procházka, Hakl a Vašek, který vsítil do prázdné branky – 1:0. Skóre se měnilo už v 8. minutě.

Po střele Šimka šikovně zasunul kotouč za záda hostujícího brankáře Hakl – 2:0. V 18. minutě si opět Hakl udělal z hostujících hráčů „kužely“ a upravil na 3:0. Domácí i ve druhé třetině pokračovali v nátlakové hře a ve 26. minutě Klíma po asistenci Procházky zvýšil na 4:0.

Hra na kočku a myš pokračovala dál. Ve 28. minutě po zdařilé souhře Klímy a Procházky upravil už na 5:0 Vodička. V závěru druhé třetiny uštědřili slavojáci hostujícímu týmu opravdové KO – v rozmezí 20 sekund nejdřív Šítal po přihrávce Vaška střelou od modré rozvlnil síť po šesté, a Klíma po asistenci Vodičky následně upravil na 7:0.

Závěrečná třetina se pouze dohrávala. Několika zákroky se blýskl i domácí brankář Válek a zneškodnil několik ošemetných střel hostů. Na 8:0 svým hattrickem v utkání zvýšil Klíma po přihrávce od Procházky. Českobudějovičtí už jenom kosmeticky upravili deset minut před koncem na konečných 8:1.

Sestava Slavoje: Válek, Hakl, Šítal, Klíma, Vašek, Svoboda, Procházka, Vodička, Žák, Fučík, Šimek, Strnad.

Další výsledky – dorost: ČK – Klatovy B 13:1, 8. třídy: Písek – Příbram / ČK 8:1, Příbram / ČK – Lužnice 6:2, 7. třídy: Písek – Příbram / ČK 1:8, Příbram / ČK – Lužnice 10:2, 6. třídy: Příbram / ČK – Písek 3:14, Lužnice – Příbram / ČK 6:1, 5. třídy: Příbram / ČK – Písek 5:3, Lužnice – Příbram / ČK 5:5, 4. třídy: ČK – Tábor 5:6, 3. třídy: ČK – Tábor 6:4 a 16:6.