Písek – Č. Krumlov 8:12. Ač v prvním zápase medvědi po celou dobu kontrolovali hru a Písečtí se jen velmi těžko dostávali do šancí, tak konec slavojáci trochu podcenili a v poslední třetině dovolili domácím vsítit pět branek. Sestava Slavoje: Jakub Korytar, Ondřej Gabriška, Tomáš Hanák, Jan Korytar, Filip Cháb, Marek Čobr, Adam Daoudi, Alex Endl, Miroslav Fučík, Adam Kozák, Daniel Lamač, Petr Lukš, Vít Maurenc, Martin Pučil, Michal Talíř. Statistika: Hanák 4 branky + 3 asistence, Korytar 2+2, Fučík 2+0, Lukš 2+1 Cháb 1+1, Lamač 1+0, Endl 0+1.

O minulém víkendu českokrumlovští mladší žáci sehráli hned dvě utkání. Nejprve na domácím ledě přivítali Milevsko a pak jeli do Tábora. Z obou utkání si připsali plný počet bodů.

Č. Krumlov – Milevsko 9:3. V úvodu medvědi prohrávali 1:2, pak ale posbírali síly, utkání během chvíle otočili a soupeři již nedali šanci. Sestava: Jakub Korytar, Gabriška, Hanák, Fučík, Endl, Čobr, Daoudi, Cháb, Král, Lukš, Talíř, Štumbauerová. Statistika –  branky a asistence: Hanák 4+2, Lukš 2+0, Fučík 2+0, Endl 1+0, Král 0+1 Cháb 0+1.

Tábor – Č. Krumlov 1:16. Nedělní zápas byl naopak jednoznačný od samého začátku. První gól se soupeři podařilo vstřelit až ve druhé třetině, ale to již domácí prohrávali o osm branek. V první třetině medvědi ustáli i dvojnásobné oslabení, ve kterém dokonce ve třech sami dvakrát skórovali. Sestava: Jakub Korytar, Hanák, Král, Daoudi, Endl, Fučík, Lamač, Lukš, Pučil, Talíř,  Jan Korytar. Branky a asistence: Hanák 5+4, Korytar 4+3, Fučík 3+0, Lukš 2+1, Lamač 1+1, Talíř 1+1, Daoudi 0+1.

U všech zmíněných utkání je třeba pochválit brankáře Jakuba Korytara a Ondřeje Gabrišku. Ačkoli jsou v této soutěži o rok mladší, už nyní se stávají velkými oporami týmu mladších krumlovských žáků. Poctivě trénují a na jejich výkonech je to znát. V těžkých chvílích tým dokáží podržet a velkou měrou tak přispívají k úspěchům našich malých hokejistů.

Č. Krumlov – HC ČB 8:6. V zatím posledním utkání byl soupeřem medvíďat do té doby rovněž neporažený a nejtěžší soupeř v této soutěži, budějovický Mountfield. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, ale nakonec se po přestřelce z cenného skalpu radovali Krumlovští. Branky a asistence: Hanák 3+2, Lukš 2+0, Korytar 1+2, Lamač 1+0, Fučík 1+0, Talíř 0+1.