Hosté nastoupili se Strmeněm v brance a opět s útočníkem Babkou v obraně. Zápas pro ně přitom nezačal vůbec dobře. Už ve 4. min. otevřel skóre domácí Havel, jenž to před sezonou zkoušel právě na jihu Čech. Ale ještě do konce třetiny otočili skóre Přikryl s Veselým.

O všem se rozhodlo ve druhém dějství, kdy rozjetý Motor nasypal bezradnému soupeři pět gólů. Skórovali Christov, Šimánek, Babka a Veselý dvěma góly uzavřel hattrick. Definitivní tečku za zápasem udělal v závěrečné třetině obránce Lytvynov, který upravil na konečných 1:8.

Branky a nahrávky: 4. J. Havel – 11. R. Přikryl, 16. J. Veselý (Beránek, Prokeš), 27. Christov (Holec, Venkrbec), 28. J. Veselý (M. Novák, Plášil), 30. Šimánek (Beránek, Gilbert), 33. Babka (Gilbert, Vydarený), 40. J. Veselý (M. Novák, Plášil), 54. Lytvynov (Gilbert). Vyloučení: 5:6, využití: 0:2, v oslabení: 0:1. Rozhodčí: Pavlovič, Micka – Bosák, Hejl. Diváci: 725.

ČEZ Motor: Strmeň – Plášil, Pýcha, Lytvynov, Vydarený, Babka, Pavel – Holec, Venkrbec, Christov – Zd. Doležal, R. Přikryl, M: Novák - J. Veselý, Šimánek, Beránek - Endál, Prokeš, Karabáček - Gilbert. Trenéři Prospal a Totter.