Tábor B – Č. Krumlov 7:4 (0:1, 5:2, 2:1)

Po prvním dějství měli gólem Ungera těsně navrch hosté. Chléb se lámal ve druhé dvacetiminutovce, kdy hráči z města husitů stav nejen otočili, ale vytvořili si i rozhodující náskok. V poslední třetině se slavojáci ještě dostali na dostřel, ale závěr patřil opět táborským kohoutům.

„Bylo to hratelné, ale už v polovině první třetiny vinou zranění kotníku odstoupil Šimek, po polovině zápasu ho pak s bolavými zády následoval Malovec. Marodka se rozrůstá, možnost náhrady momentálně nemáme, a to je špatné. Ve druhé třetině jsme to navíc hodně otevřeli a soupeř nás trestal. Ještě jsme se dostali do zápasu, snížili na 5:4, bylo tam pár slibných šancí, ale to je kdyby… Tentokrát bohužel nezachytal ani gólman, ale náhradníka jsme v Táboře neměli,“ posteskl si hrající krumlovský kouč Kamil Šťastný a jedním dechem dodal: „Kádr je úzký a s deseti dvanácti hráči to prostě hrát nejde. Na rozšíření soupisky ovšem stále pracujeme. Příště už budou dva nově zapsaní mladíci z dorostu a jeden avizovaný hráč z David servisu.“

Fakta – branky: 26. Jankovský (Hastrman), 28. Jelínek (Hubáček, Ježek), 32. Ježek, 35. Pospíchal (Jankovský), 37. Jelínek (Pospíchal, Hubáček), 49. Ježek (Jelínek), 57. Novák – 3. Unger (Fučík, Andrýsek), 30. Svěchota (Krcho), 39. Vondřich (Krcho, Andrýsek), 43. Svěchota (Andrýsek), vyloučení 5:6, navíc Šťastný (ČK) 10 minut, využití 0:2, rozhodčí: Trnka – Soukup, Knor, 180 diváků.

Sestava Slavoje: Pícha – Malovec (od 28. Gallistl), Břečka, Andrýsek, Šimek (od 10. Řepa) – Kadlec, Krcho, Vondřich – Unger, Šťastný, Fučík – Gallistl, Svěchota, Řepa.

VÍKENDOVÉ DVOJKOLO
O nadcházejícím víkendu čeká nadále v tabulce čtvrté krumlovské medvědy náročné dvojkolo.
V sobotu 3. února (už od 16 hodin!) hostí Krumlovští na svém kluzišti beznadějně poslední béčko Pelhřimova, na jehož ledě v prvním vzájemném zápase předvedli bezmála dvacetibrankovou kanonádu (17:1). V neděli 4. února se slavojáci vydají na stadion desáté Soběslavi, kterou v první polovině základní části doma přestříleli v poměru 7:4.


„Domácí zápas jsme chtěli odehrát už v pátek, ale Pelhřimov na naší žádost nepřistoupil,“ objasňuje sobotní termín pro jedenadvacáté dějství s dřívějším začátkem utkání krumlovský trenér Šťastný.