IHC Králové Písek – HC Tábor 2:8 (1:1, 0:4, 1:3)

Branky a nahrávky: 3. Bednařík (Sýbek, Dosek), 53. Bednařík (Dosek, Matějček) – 9. Hasman (Škoda, Dančišin), 23. Matušík (Havelka), 31. Endál (Matušík, Šulek), 33. Seidl (Matušík, Pařízek), 37. Radoš (Dančišin, Škoda), 43. Šulek (Seidl, Černý), 43. Prášek (Škoda, Hajič), 54. Černý (Škoda, Seidl). Rozhodčí: Mejzlík – Nechvátal, Berger. Vyloučení: 7:5, navíc Čížek (PIS) a Endál (TAB) 5+OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 505.

Sestavy – IHC Králové Písek: Novák D. (Kříž) – Bílek, Dudáček, Dosek, Dvořák M., Novák F., Turek – Novotný, Čížek, Matějka, Šuhaj, Volf J., Januška, Matějček, Sýbek, Brož, Volf L., Bednařík. HC Tábor: Kolář (Dvořák T.) – Havelka, Pařízek, Černý, Hajič, Kříž, Radoš, Mazanec – Hasman, Prášek, Matušík, Zíb, Dančišin, Zayml, Škoda, Šulek, Endál, Seidl, Matiášek.

Dohrávka 6,. kola přinesla plno branek i emocí, o čemž svědčí počet vyloučených. Po první třetině by těžko někdo odhadoval, že si Tábor odveze tak vysoké vítězství. Ve druhé třetině však utkání hosté opanovali a v té třetí svou výhru ještě potvrdili a natáhli tak šňůru svých výher ve vzájemných zápasech na sedm.

Po sedmi odehraných kolech vede tabulku II. ligy Tábor, Písku patří místo šesté.

Zdroj: Youtube