Domácí dvakrát v utkání vedli, ale soupeř vždy vyrovnal a slepenými brankami ve druhé třetině se dostal do vedení. Rozhodující branky Vimperští přidali v samotném závěru utkání.

TJ Sokol Radomyšl – HC Vimperk 2:5 (1:1, 1:2, 0:2). Branky a nahrávky: 5. M. Hřebíček (Hovora), 27. Hovora (P. Procházka) – 12. R. Suchánek ml. (J. Sitter, Janásek), 39. Binder (Fleischman), 39. R. Suchánek ml. (Chval, Chaloupka), 59. R. Suchánek ml. (Chaloupka), 60. Fleischman (Korous).

Rozhodčí: Macák – P. Bělohlav, M. Matoušek. Vyloučení: 8:8, navíc R. Volf ml. (Radomyšl) 5 minut + do konce, Jungbauer (Radomyšl) 10 minut. Využití: 1:0. Diváků: 70.

Sestavy:

Radomyšl: Žilinčík – P. Procházka, M. Hřebíček, Hora, R. Volf ml., Jungbauer – Jos. Slavík, V. Šuhaj, O. Gába, J. Řehoř, Hovora, A. Novák, Šimoník, Fr. Bárta, P. Březina. Trenéři Radek Hovora a Zdeněk Javůrek.
HC Vimperk: Podskalský – O. Předota, Chaloupka, Janásek, Jan Lang, Kačmár, Horejš – Chval, J. Hanzal, Paule, R. Sitter, R. Suchánek ml., J. Sitter, Binder, Korous, Fleischman. Trenéři Milan Stárek a Pavel Předota.