Z Tábora vezli potupnou desítku

Český Krumlov - Program devátého kola krajské ligy mužů zavedl hokejisty českokrumlovského Slavoje na led táborského béčka, kde medvědi utrpěli nejvyšší porážku v sezoně a v průběžné tabulce klesli až na samé dno.

11.11.2010 3

Hokejové utkání krajské ligy mužů / HC Slavoj Český Krumlov - TJ Hluboká nad Vltavou Knights 3:4.Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

Tábor B – Český Krumlov 10:3 (3:0, 5:3, 2:0)

Začalo se zostra a od prvních minut byla k vidění řada šancí na obou stranách. Už ve 2. minutě se ale domácí dostali do vedení. Slavojáci se ovšem z rychlé branky vzpamatovali a postupně dostali domácí kohouty pod velký tlak. V koncovce se ale medvědi neprosadili, a tak přišel K.O. úder domácích, kteří v 18. minutě v rozmezí třiceti vteřin dvěma góly vytáhli stav až na 3:0.

Do druhé části šli hosté se snahou s nepříznivým stavem ještě něco udělat, ale další dva zásahy soupeře v necelé minutě definitivně rozhodly. V brance hostů Bednaříka vystřídal Vojta, který ale čisté konto také dlouho neudržel. Po chycené střele a odpískání hostující gólman pustil kotouč, který se následně došoural za brankovou čáru – a sudí neregulérní branku uznal. Ke cti hostům nutno dodat, že i přes hrozivé skóre to slavojáci nezabalili a třemi trefami alespoň kosmeticky výsledek upravili.

Třetí dvacetiminutovka se už jen dohrávala z povinnosti. Po neuznané brance hostů pak domácí dorazili Slavoj ještě dvěma góly a Českokrumlovští si odvezli potupnou desítku. Opticky na ledě tak velký herní rozdíl nebyl, ale Táborští medvědům udělili velkou lekci z efektivity.

Fakta – branky Slavoje: Vondrouš (Štěpán), Štěpán (Vondrouš, Brůha), Lukeš (Ulman), sestava Slavoje: Bednařík (24. Vojta) – Brůha, Heideker, Migl, Matlášek, L. Fučík, Kubát (Tenkl) – Vondrouš, Štěpán, Vodička – Lukeš, Marek, Ulman – R. Fučík, Svěchota, Brož (Perník).

Další výsledky 9. kola: Radomyšl – V. Radouň 4:7, Strakonice – Veselí 6:2, Humpolec – Hluboká 5:1, Vimperk – David servis Č. Budějovice 4:1, Soběslav – Božetice 4:5.

V dalším kole nyní úplně poslední Českokrumlovští hostí v neděli od 17.30 na svém ledě pátou Soběslav.

Autor: Karel Vosika

11.11.2010 VSTUP DO DISKUSE 3
Vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze.
16

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

Krampus show v Kaplici je na spadnutí.

Již pošesté proběhnou démoničtí krampusové Kaplicí

Ski servis: V lipenském příhraničí můžete běžkovat i lyžovat

Českokrumlovsko/ Rakousko - Lyžařské areály Hochficht a Sternstein hlásí na víkend ideální podmínky na sjezdovkách i v běžeckých stopách. A před víkendem byly upraveny také běžecké stopy okolo Frymburku.