Tábor B – Český Krumlov 10:3 (3:0, 5:3, 2:0)

Začalo se zostra a od prvních minut byla k vidění řada šancí na obou stranách. Už ve 2. minutě se ale domácí dostali do vedení. Slavojáci se ovšem z rychlé branky vzpamatovali a postupně dostali domácí kohouty pod velký tlak. V koncovce se ale medvědi neprosadili, a tak přišel K.O. úder domácích, kteří v 18. minutě v rozmezí třiceti vteřin dvěma góly vytáhli stav až na 3:0.

Do druhé části šli hosté se snahou s nepříznivým stavem ještě něco udělat, ale další dva zásahy soupeře v necelé minutě definitivně rozhodly. V brance hostů Bednaříka vystřídal Vojta, který ale čisté konto také dlouho neudržel. Po chycené střele a odpískání hostující gólman pustil kotouč, který se následně došoural za brankovou čáru – a sudí neregulérní branku uznal. Ke cti hostům nutno dodat, že i přes hrozivé skóre to slavojáci nezabalili a třemi trefami alespoň kosmeticky výsledek upravili.

Třetí dvacetiminutovka se už jen dohrávala z povinnosti. Po neuznané brance hostů pak domácí dorazili Slavoj ještě dvěma góly a Českokrumlovští si odvezli potupnou desítku. Opticky na ledě tak velký herní rozdíl nebyl, ale Táborští medvědům udělili velkou lekci z efektivity.

Fakta – branky Slavoje: Vondrouš (Štěpán), Štěpán (Vondrouš, Brůha), Lukeš (Ulman), sestava Slavoje: Bednařík (24. Vojta) – Brůha, Heideker, Migl, Matlášek, L. Fučík, Kubát (Tenkl) – Vondrouš, Štěpán, Vodička – Lukeš, Marek, Ulman – R. Fučík, Svěchota, Brož (Perník).

Další výsledky 9. kola: Radomyšl – V. Radouň 4:7, Strakonice – Veselí 6:2, Humpolec – Hluboká 5:1, Vimperk – David servis Č. Budějovice 4:1, Soběslav – Božetice 4:5.

V dalším kole nyní úplně poslední Českokrumlovští hostí v neděli od 17.30 na svém ledě pátou Soběslav.