Zelenobílé Jihočechy v utkání, které je hlášené na umělku Baníku Sokolov, nečeká v partii s pátým týmem áčkové divizní skupiny nic lehkého. Tím víc, že Březová hlásí aktuální posilu v podobě explzeňského ligového matadora Pavla Horvátha…

„Březovou jsem sledoval minulý týden v Třeboni proti Soběslavi a mám zprávy, že proti nám by Horváth měl nastoupit. Já to vítám, je to velký tahák pro fanoušky,“ kvituje návrat známého fotbalisty krumlovský trenér Václav Domin, jenž naopak bude v jarní premiéře postrádat několik pilířů základní sestavy. „Nejedou s námi do Krušných hor zranění Klivanda, Tůma a Sláma. Naštěstí se dal dohromady alespoň Novák, což je pro nás klíčový hráč. Dobré je i to, že jsme dotáhli přestup brankáře Říhy,“ říká kouč.

My dodejme, že v prvním vzájemném zápase Krumlovští nováčka z Březové doma zdolali poměrem 3:0, když se do střelecké listiny zapsali Dudák, Kabele a Wagner.

„Březová ovšem podle výsledků hraje úplně jinak venku než doma. Musíme se zaměřit na jejich standardky, které mají hodně nebezpečné,“ nabízí recept Václav Domin.