Konečné výsledky

1. Pub Animals (281 hlasů)
2. Diaryba (161)
3. Wade (152)
4. Locomotive (149)
5. Křemežský výběr (96)
6. The Old Four (85)
7. Harvester (62)
8. The Pooh (35)
9. Cold Cowshed (33)
10. The Slatkej C!tron (23)

Čtenáři nejvíce hlasovali pro mladý, avšak v republice již poměrně známý soubor Pub Animals. Ten získal velký náskok již v polovině hlasování.

Dramatičtější však byly boje o druhé místo. Do poslední dne byla druhá kapela Diaryba, kterou však na malou chvíli před koncem hlasování přeskočili o jeden hlas Wade. A aby toho nebylo málo, pouhé dva hlasy ztráceli i Locomotive. Nakonec pro Diarybu kliklo ještě posledních pár lidí a pořadí se ustálilo.

„Pub Animals jsou hodně dobří a je vidět, že lidem se jejich muzika líbí a je jim asi mnohdy bližší, než něco tvrdšího,“ řekl kytarista kapely Wade Richard Skipala. „Tahle anketa byl super nápad, díky kterému získali lidé celkové povědomí o kapelách, o kterých třeba v životě neslyšeli, a řekl bych, že to hudební scénu Českokrumlovska docela oživilo,“ dodal.

Některé kapely se svěřily, komu by kromě té své party daly svůj hlas.

„Určitě The Pooh, protože to jsou naši kamarádi, kteří hrají dobrou muziku a na pódiu umí udělat skvělou show,“ uvedli velešínští A Sweetwater Trick.

„Dali bychom svůj hlas kapele Who Killed Marylin?, protože teď vydali novou desku, která se nám hodně líbí,“ řekl kytarista skupiny Kyanid Walter Kölbl.