„Jelikož se hlavní hvězda večera Jiří Langmajer při natáčení svého posledního filmu zranil a následně se podrobil operaci zad, byl manažer vystoupení nucen naše předchozí dva termíny zrušit. Do třetice se to snad již podaří,“ těší se ředitel Kulturního a informačního centra Kaplice Josef Sejk. „Máme beznadějně vyprodáno!“ dodává s velkou dávkou nadšení.

Tato divadelní hra však byla pro kaplické organizátory oříškem. „Hostující divadlo si přiveze sedm metrů dlouhé kulisy. Museli jsme tedy o jeden metr prodloužit jeviště. Další poměně netradiční skutečností pro nás je, že diváci uslyší jinou hudbu než samotní aktéři na pódiu. Je to pro nás náročné, ale jejich technici to prý hravě zvládnou,“ uvedl Josef Sejk.

Díky návštěvě pražského divadla Palace doznal kulturní dům v Kaplici také několika obměn technického vybavení. „Revizní technik už zkontroloval i únikové cesty. Dokonce jsme vyměnili i starší hasicí přístoje, takže po bezpečnostní stránce jsme připraveni maximálně,“ podotkl ředitel.

Mezi největší hvězdy komedie o dvojici bývalých manželů, kteří se po letech setkávají na svatební cestě se svými novými partnery, budou patřit především Jiří Langmajer a Ivana Jirešová.

Divákům je tato herecká dvojice známá především z populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě, který běží na našich obrazovkách