Českobratrská církev evangelická

Neděle 23.12.2018

Kaplice 9.00h

Neděle 25.12.2018

Kaplice 9.00h

Neděle 30.12.2018

Kaplice 9.00h



Církev řeckokatolická

Neděle 23.12.2018

Kaplice 9.00h

Církev římskokatolická

Sobota 22.12. 2018

Černá v Pošumaví 17h
Chvalšiny 17h
Český Krumlov 16h-klášter
Rožmitál n.Š. 17h


Neděle 23.12. 2018

Benešov n. Černou 10.45h
Besednice 8.15h
Blansko 17h
Brloh 11h
Černice 8h
Český Krumlov 9.30h
Dolní Dvořiště 11.15h
Frymburk 9.45h
Horní Planá 8h
Hořice 8h
Kájov 8h
Kaplice 9.30h
Křemže 9.30h
Loučovice 9.45h
Malonty 8h
Omlenice 8h
Přední Výtoň 8.30h
Přídolí 11.15h
Rožmerk n.Vlt. 10h
Římov 9.45h
Soběnov 11.15h
Svatý Jan n. Malší 8.15h
Světlík 11.15h
Velešín 9.45h
Větřní 8h
Věžovatá Pláň 11.15h
Vyšší Brod-klášter 10h
Vyšší Brod 8h
Zlatá Koruna 8h


Pondělí 24.12. „Půlnoční“ bohoslužby

Benešov n. Černou 22h
Besednice 15.30h
Blansko 22h
Černice 16h
Český Krumlov 24h
Dolní Dvořiště 20.30h
Frymburk 22h
Horní Planá 24h
Chvalšiny 20h
Kájov 22h
Kaplice 24h
Křemže 22h
Loučovice 22h
Malonty 16.30h
Omlenice 22h
Přední Výtoň 20.30h
Rožmerk n.Vlt. 22h
Rožmitál n.Š. 15h
Římov 15h+24h
Soběnov 22h
Svatý Jan n. Malší 17h
Světlík 20h
Velešín 24h
Větřní 22h
Věžovatá Pláň 22h
Vyšší Brod-klášter 24h
Zlatá Koruna 22h

Úterý 25.12. Slavnost narození Ježíše Krista

Besednice 8.15h
Brloh 11h
Černá v Pošumaví 14h
Černice 8h
Český Krumlov 9.30h
Frymburk 9.30h
Horní Planá 11.15h
Hořice 8h
Kájov 8h
Kaplice 9.30h
Křemže 9.30h
Loučovice 9.45h
Malonty 8h
Omlenice 8h
Pohorská Ves 16h
Přední Výtoň 8.30h
Přídolí 11.15h
Rožmerk n.Vlt. 10h
Rychnov n. Malší 11.15h
Římov 9.45h
Soběnov 11.30h
Svatý Jan n. Malší 9h
Světlík 8h
Velešín 9.45h
Větřní 8h
Věžovatá Pláň 11.15h
Vyšší Brod-klášter 10h
Zlatá Koruna 8h


Středa 26.12. sv. Štěpána

Benešov n. Černou 11h
Blansko 11h
Brloh 11h
Černá v Pošumaví 14h
Český Krumlov 9.30h
Frymburk 9.45h
Horní Planá 8h
Hořice 8h
Chvalšiny 9.30h
Kájov 8h
Kaplice 9.30h-dětská se scénkou
Loučovice 9.45h
Pohoří na Šumavě 14h
Přídolí 11.15h
Římov 9.45h
Soběnov 8.15h
Světlík 11.15h
Velešín 10h-pro rodiny s dětmi
Větřní 8h
Věžovatá Pláň 11.15h
Vyšší Brod-klášter 10h
Vyšší Brod 8h

Sobota 29.12.

Černá v Pošumaví 17h
Chvalšiny 17h


Neděle 30.12. Svaté rodiny

Besednice 8.15h
Blansko 17h
Brloh 11h
Černice 8h
Český Krumlov 9.30h
Frymburk 9.30h
Horní Planá 8h
Hořice 8h
Kájov 8h
Kaplice 9.30h
Křemže 9.30h
Loučovice 9.45h
Malonty 8h
Omlenice 8h
Přední Výtoň 8.30h
Přídolí 11.15h
Rožmerk n.Vlt. 10h
Rychnov n. Malší 11.15h
Římov 9.45h
Soběnov 11.15h
Svatý Jan n. Malší 8.15h
Světlík 11.15h
Velešín 9.45h
Větřní 8h
Věžovatá Pláň 11.15h
Vyšší Brod-klášter 10h
Zlatá Koruna 8h

Pondělí 31.12.2018 sv. Silvestra

2018 31.12.
Besednice 16h
Český Krumlov 17h
Frymburk 15h
Horní Planá 17h
Hořice 15h
Kájov 15h
Kaplice 17.30h
Křemže 18h
Malonty 16h
Přídolí 17h
Římov 17.30h
Velešín 18h
Větřní 17h
Věžovatá Pláň 15h
Vyšší Brod-klášter 18h


Úterý 1.1. Nový rok

Benešov n. Černou 11h
Brloh 11h
Černá v Pošumaví 14h
Černice 8h
Český Krumlov 9.30h
Dolní Dvořiště 11.15h
Frymburk 9.45h
Horní Planá 8h
Hořice 8h
Kájov 8h
Kaplice 9.30h
Křemže 9.30h
Loučovice 9.45h
Malonty 8h
Omlenice 8h
Přední Výtoň 8.30h
Přídolí 11.15h
Rožmerk n.Vlt. 10h
Rožmitál n.Š. 17h
Rychnov n. Malší 11.15h
Římov 9.45h
Soběnov 11.15h
Svatý Jan n. Malší 15.30h
Světlík 11.15h
Velešín 9.45h
Větřní 8h
Věžovatá Pláň 11.15h
Vyšší Brod-klášter 10h
Vyšší Brod 8h
Zlatá Koruna 8h