Jako třeba Danger Line z Českého Krumlova. A to i přes to, že by jejich spolužáci či hlavně spolužačky raději slyšeli něco trendovějšího. Jenomže muzikant by si měl za svojí produkcí v první řadě stát, být na ni pyšný a ne se řídit tím, co chce okolí.

Danger Line z Českého Krumlova hrají teprve rok, tudíž toho za sebou příliš nemají, což je z jejich letošního singlu Who You Are cítit. Nahrávka zní opatrně, přímočaře, dá se říct bezzubě, přesto dává naději, že se tu formuje parta kamarádů, která se může vyprofilovat ve slušnou kapelu.

Kytary jsou správně syrové, což tomuto žánru svědčí. O něco aktivnější by mohly být bicí, jenž jedou v jedné linii. Defacto jsou příliš nenápadné, což je u grunge škoda, protože právě bubeníci v těchto kapelách vždycky patřili k pořádným kovářům. Samotnou kapitolou je pak poměrně hrubý zpěv, který nemusí každému vyhovovat. Mě ale nevadí, k muzice mi celkem sedí.

Skladba jako taková je jednoduchá hitovka, která zaujme hlavně souputníky. Věřím, že až se kluci více vypracují, na Who You Are budou vzpomínat jako na jeden z prvních krůčků.

Danger Line a jejich singl Who You Are je třeba vnímat pozitivně, ačkoliv se o žádnou bombu samozřejmě nejedná. Kluci ale začínají mít svůj výraz, na kterém nyní musí začít stavět. A ono to snad půjde!