Předchozí
1 z 5
Další

Foto č. 1Zdroj: Deník / Redakce

Věnuji se jí přes dvacet let a jako vše, co dělám, i toto se snažím dělat pořádně a tak, aby to mělo smysl. Stala jsem se aktivním kynologem, ale i trenérem psů, vedu kurzy, pomáhám s výchovou pejsků a jsem rozhodčí z výkonu loveckých psů.

Foto č. 2Zdroj: Deník / Redakce

Rodina je pro mne velice důležitá, vše ostatní vám funguje, když je vám doma dobře. S manželem jsme k téměř šestileté Kačence dostali krásný dáreček v únoru, kdy se nám narodila Magdalénka.

Foto č. 3Zdroj: Deník / Redakce

Má dcera Kačenka už se mnou jezdí na dětské canisterapeutické tábory. Se svým ADHD je výzvou pro všechny vedoucí.

Foto č. 4Zdroj: Deník / Redakce

Jsem sociální pracovnice. Mou druhou prací je dobrovolnictví v canisterapii a našem výcvikovém canisterapeutickém sdružení Hafík. Byla jsem u jeho založení v roce 2001 a od roku 2005 jsem předsedkyní. Hafík se věnuje canisterapii, výcviku dobrovolníků a jejich pejsků, vzdělávání a pořádání dětských canisterapeutických táborů.

Foto č. 5Zdroj: Deník / Redakce

Dětské canisterapeutické tábory jsou srdeční záležitostí. Jsou určeny dětem zdravým i těm se specifickými potřebami. Vždy se zde sejde skvělá parta vedoucích a pejsků a i když je příprava náročná, stojí to za to. Všem svým hafíkáckým kolegům děkuji, že tu káru již mnoho let táhneme společně. Ke svému zaměstnání a rodinám si vždy najdou čas a sílu na další aktivity a mé výmysly.