S Multibenefit kartou lze platit za zboží a služby v desítkách tisíc provozoven po celé České republice, na své si tak přijde opravdu každý.

Získejte peníze zpět za nákup potravin a jídel v restauracích

Se stravenkovou částí zaplatíte nejen za jídlo v restauracích po celé České republice, ale i za dovážku jídla domů díky službě rozvoz.pluxee.cz. Nakoupit také můžete rodinné nákupy potravin v malých i velkých obchodech, např. Albert, Billa, Globus, Tesco, Lidl nebo třeba Kaufland.

Máte rádi soutěže? Zapojte se do fotosoutěže Úsměv Deníku a hrajte o hodnotné ceny:

Smích a radost spojuje! Pochlubte se úsměvem a hrajte o lákavé ceny v soutěži Úsměv Deníku.
Speciální výzva pro všechny děti: Zapojte se do naší fotosoutěže Úsměv Deníku

Každý měsíc můžete využívat speciální nabídky u vybraných partnerů – při platbě stravenkovou kartou získáte odměnu až 15 % zpět za každý nákup.

Užijte si váš volný čas na maximum

Díky volnočasové části Multibenefit karty můžete pořídit širokou škálu zboží a služeb. Roční limit pro čerpání volnočasových benefitů je pro letošní rok 21 983 Kč.

Podpořte fyzické i psychické zdraví celé rodiny

V zimních měsících, kdy jsou děti pořád na hromadě, jsou výdaje v lékárnách výrazným zásahem do rodinného rozpočtu. S volnočasovými benefity Pluxee můžete ušetřit za léky, vitamíny i zdravotní pomůcky v provozovnách Benu lékárna, Dr. Max, Pilulka.cz nebo Lekarna.cz.

S kartou Multibenefit od Pluxee můžete ušetřit.S kartou Multibenefit od Pluxee můžete ušetřit.Zdroj: Se svolením Pluxee.

Výraznou položkou také je, když někdo z rodiny potřebuje nové brýle nebo kontaktní čočky, i ty pořídíte za benefity v GrandOptical nebo OptikDoDomu, uhradit můžete i terapie třeba v psychologické poradně Mojra.

Zimní radovánky a dovolené

Za volnočasové benefity můžete pořídit ubytování, skipasy, bruslení nebo třeba lyžařskou školu, půjčení nebo servis lyží a snowboardů, a to v řadě skiareálů po celé České republice.

Jak děti zabavit? Nedejte nudě šanci:

Kouzlu svobodné hry děti mnohem snáze propadají venku.
Zvládnete s dětmi 1000 hodin venku? Pokud váháte, odborníci vám ukážou cestu

Při plánování letní dovolené se podívejte na nabídku cestovních kanceláří a agentur: Blue Style, Fischer, Čedok nebo Invia, kde lze také platit benefity. Pro dovolené v tuzemsku pak doporučujeme bohatou nabídku ubytování od eHotel.cz nebo Amazing Places.

Kulturní vyžití a podpora vzdělávání sebe i dětí

Každý rodič ví, že výdaje spojené se vzděláváním a rozvojem dětí, neustále rostou. I v tomto případě můžete ulevit rozpočtu díky volnočasovým benefitům. Každý školní rok potřebují žáci a studenti nové učebnice, slovníky, knížky na povinnou četbu nebo encyklopedie. S Multibenefit kartou je pořídíte v knihkupectví, jako jsou Leda, Grada, Luxor, Kosmas nebo Knihy Dobrovský. Sebe nebo své děti můžete také podpořit ve studiu angličtiny, němčiny, francouzštiny a dalších jazyků pomocí kurzů od EDUA Group nebo od jazykové školy SPĚVÁČEK.

Vybrali jsme pro vás deset knih, které nezklamou žádného mladého čtenáře.

Čtení knih rozvíjí fantazii, slovní zásobu, jazykové dovednosti i kreativitu.
ANKETA: 10 skvělých knih pro děti do 10 let. Inspirujte se a vyberte tu nejlepší

Všechny možnosti, kde lze uplatnit benefity, najdete na vyhledavac.pluxee.cz.