VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

6.10.2015

Dnes v Deníku: Představují se prvňáčci z Masaryčky

Český Krumlov - V dnešním vydání Českokrumlovského deníku se nejen seznámíte se všemi letošními prvňáčky z krumlovské Masaryčky, ale dozvíte se také, co má Simča, Zuzka, Karolínka, Kristián a Maruška rádi na podzimu. 

5.10.2015

Dejte svůj hlas miminku narozenému v září 2015

Českokrumlovsko - Další desítka miminek z českokrumlovské nemocnice, která jejich rodiče přihlásili do soutěže o Nej miminko září 2015, je tu.

4.10.2015

Narodili jsme se v roce 2015. Představujeme miminka z krumlovské porodnice

Český Krumlov - Přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii, kde najdete většinu miminek narozených v porodnici českokrumlovské nemocnice v průběhu roku 2015.

4.9.2015

Miminkem července je Laura Palková

Českokrumlovsko – Další kolo o nej miminko Deníku zná svého vítěze! Po sečtení kupónů z novin a hlasů z internetového hlasování je jasno. Výhru, tedy fotografování v ateliéru Eva, si odnese Laura Palková z Křemže, která zvítězila jak na internetu (50 bodů), tak v počtu kupónů (85 bodů).

4.9.2015

Dejte svůj hlas miminku narozenému v srpnu 2015

Českokrumlovsko - Další várka miminek z českokrumlovské nemocnice, která jejich rodiče přihlásili do soutěže o Nej miminko srpna 2015, je tu.

5.8.2015

Nej miminkem června je Petr Hrabovský

Českokrumlovsko – I v červnovém kole, jak se již stalo tradicí, v hlasování o nejkrásnější miminko rozhodovaly tištěné kupony, které pravidelně vycházejí v Deníku. Právě díky nim se nej miminkem června stal Petr Hrabovský z Chvalšin.

3.8.2015

Dejte svůj hlas miminku narozenému v červenci 2015

Českokrumlovsko - Další várka čerstvě narozených miminek, tentokrát červencových, která rodiče přihlásili do soutěže o Nej miminko měsíce, je tu.

7.7.2015

Nej miminkem května se stal Martin Koršala

Českokrumlovsko – Jediný hlas rozhodl v obou dílčích hlasováních o miminko května. V internetové anketě zvítězil Martin Koršala (35 %, 806 hlasů, 50 bodů do soutěže) před Renatkou Mičanovou z Č. Krumlova (také 35 %, 805 hl., tj. 30 bodů) a Janem Jungvirtem ze Zl. Koruny (13 %, 10 b.) 

3.7.2015

Dejte svůj hlas miminku narozenému v červnu 2015

Českokrumlovsko - Další várka čerstvě narozených miminek, tentokrát červnových, která rodiče přihlásili do soutěže o Nej miminko měsíce, je tu.

18.6.2015

Miminkem roku se stal Vašík Čáslava

Českokrumlovsko – Jednoznačným vítězem ankety o Nej miminko uplynulých dvanácti měsíců se stal vítěz srpnového kola, Vašík Čáslava z Českého Krumlova.

9.6.2015

Nej miminkem dubna je Laura Myšková

Českokrumlovsko – Ani přesvědčivé vítězství v internetové anketě tentokrát nestačilo na titul miminko dubna, o který se utkalo pět miminek.

1.6.2015

Anketa Deníku: Dejte svůj hlas miminku narozenému v květnu 2015

Českokrumlovsko - Další várka čerstvě narozených miminek, tentokrát květnových, která rodiče přihlásili do soutěže o Nej miminko měsíce je tu.

16.5.2015

Hlasujte o Nej miminko roku 2014–15

Českokrumlovsko - Je to tady! Všechna Nej miminka za uplynulých dvanáct měsíců jsou vyhlášena, a vy tak můžete rozhodnout o tom, které z nich je tím vaším nej. 

14.5.2015

Miminkem měsíce února a března je Viktorka Mašková

Českokrumlovsko - Veliká bitva se odehrála mezi fandy únorových a březnových miminek, která jsme spojili do jednoho měsíce, neboť únorových miminek bylo velmi málo. Příznivci miminek se opravdu snažili, aby vyhrál právě jejich adept.

14.5.2015

Anketa Deníku: Dejte svůj hlas miminku narozenému v dubnu 2015

Českokrumlovsko - Další várka čerstvě narozených miminek, tentokrát dubnových, která rodiče přihlásili do soutěže o Nej miminko měsíce je tu. 

7.4.2015

Dejte svůj hlas miminku narozenému v únoru a březnu 2015

Českokrumlovsko - Další várka čerstvě narozených miminek, tentokrát únorových a také březnových, přihlášených do soutěže o Nej miminko měsíce je tu.

3.4.2015

Nej miminkem ledna je Nella Žílová z Kájova

Českokrumlovsko – V anketě o nejroztomilejší miminko ledna 2015 s přehledem nad svými devíti soupeři zvítězila Nella Žílová z Kájova.

10.3.2015

Anketa Deníku: Dejte svůj hlas miminku narozenému v lednu

Českokrumlovsko - Další várka čerstvě narozených miminek přihlášených do soutěže o Nej miminko měsíce je tu.

6.2.2015

Anketa Deníku: Dejte svůj hlas miminku narozenému v prosinci

Českokrumlovsko - Další várka čerstvě narozených miminek přihlášených do soutěže o Nej miminko měsíce je tu, tentokrát můžete vybírat svého favorita z desítky mimnek, která se narodila v českokrumlovské porodnici v prosinci 2014.

31.1.2015

Narodili se v druhé polovině roku 2014

Český Krumlov - Díky rozsáhlé fotogalerii Deníku si můžete prohlédnout většinu miminek, která se narodila v českokrumlovské porodnici od začátku srpna do konce prosince loňského roku.

26.9.2014

Novorozenci z porodnice v Českém Krumlově

Český Krumlov - Přinášíme vám snímky novorozenců z regionu, které byly v uplynulých týdnech uveřejněny v tištěném vydání Českokrumlovského deníku.

24.6.2014

Nedávno narozená miminka z regionu

Český Krumlov - V českokrumlovské porodnici se v těchto dnech dveře opravdu netrhnou. Stále totiž přichází na svět spousta dětí - a my vám je v dnešní galerii Deníku představujeme. Najdete tam však pouze ty novorozence, které chtěly jejich maminky vyfotografovat.

22.4.2014

Představujeme českokrumlovské novorozence

Český Krumlov - Jaká miminka vykoukla na tento svět v uplynulých týdnech? Českokrumlovský deník vám přináší fotogalerii těch, které nechaly jejich maminky vyfotit.

6.2.2014

Narodili jsme se v minulých týdnech

Český Krumlov - V porodnici českokrumlovské nemocnice spatřilo v uplynulých týdnech světlo světa spoustu malých občánků našeho regionu. A většina z nich se objevila i na stránkách Českokrumlovského deníku.

6.12.2013

Miminka z porodnice v Českém Krumlově se představují

Český Krumlov - Zajímá vás, jaká miminka se narodila v českokrumlovské porodnici během uplynulých týdnů? Všechna, která nechaly jejich maminky zvěčnit, najdete ve fotogalerii Deníku.

19.9.2013

Spatřili světlo světa v průběhu léta

Český Krumlov - Prohlédněte si rozsáhlou galerii miminek, která vykoukla na svět během letních prázdnin v českokrumlovské porodnici.

15.8.2013

Hlasujte pro Nej miminko Krumlova za červenec

Od 9. srpna můžete hlasovat pro červencová miminka narozená v českokrumlovské porodnici s pomocí hlasovacích kupónů uveřejněných na stránkách novin nebo prostřednictvím internetových stránek www.ceskokrumlovsky.denik.cz.

8.7.2013

Hlasujte o miminko června

Od 8. července můžete hlasovat pro červnová miminka narozená v českokrumlovské porodnici s pomocí hlasovacích kupónů uveřejněných na stránkách novin nebo prostřednictvím internetových stránek www.ceskokrumlovsky.denik.cz.

5.7.2013

Koukejte, už jsme se konečně narodili!

Český Krumlov - Chcete vědět, jaké nové občánky má za poslední týdny Českokrumlovsko? Většinu z nich si můžete prohlédnout v této fotogalerii.

5.6.2013

Miminka narozená v Českém Krumlově

Český Krumlov - Všechna miminka, která se narodila v minulých týdnech v porodnici českokrumlovské nemocnice a jejich maminky je nechay zvěčnit do novin, si můžete prohlédnout v této galerii.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT