VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

3.5.2013

Tak nás tady máte, už jsme na světě!

Český Krumlov - Prohlédněte si miminka, která přišla na tento svět v českokrumlovské porodnici během letošního března a dubna.

17.3.2013

Velešínští obdarovali Karolínku, prvního občánka roku

Velešín - Zlatý přívěsek v podobě znamení zvěrokruhu určený prvnímu občánkovi Velešína roku 2013 putoval nyní do rodiny Kadlecových.

6.3.2013

Hlasujte pro nej miminko za únor

Českokrumlovsko - Od 6. března můžete hlasovat pro únorová miminka narozená v českokrumlovské porodnici s pomocí hlasovacích kuponů uveřejněných na stránkách novin nebo prostřednictvím internetových stránek www.ceskokrumlovsky.denik.cz.

3.3.2013

Lednová a únorová miminka z krumlovské porodnice

Český Krumlov - Přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii miminek, která se narodila v porodnici českokrumlovské nemocnice během prvních dvou měsíců roku 2013.

16.1.2013

Pošlete nám fotku miminka

Českokrumlovsko - Z důvodu chřipkové epidemie nemůže fotograf Českokrumlovského deníku, který získává materiály pro sobotní přílohu „Právě jsme se narodili", v těchto dnech navštěvovat novopečené maminky v porodnici českokrumlovské nemocnice.

9.1.2013

Novorozenci z porodnice v Českém Krumlově

Český Krumlov - Přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii novorozenců, kteří spatřili světlo světa v posledních týdnech roku 2012 v porodnici českokrumlovské nemocnice.

4.1.2013

Nej miminkem listopadu je Lenka Švecová z Krumlova

Českokrumlovsko – Hlasování o nej miminko regionu za měsíc listopad se proměnilo v souboj dvou holčiček – Emy Hadravové z Křemže a Lenky Švecové z Českého Krumlova. Ačkoliv ještě kolem Vánoc vyhrávala Ema, nakonec ji Lenka přece jenom předehnala a vítězství si udržela. Celkově získala 6730 hlasů.

22.11.2012

Narodili jsme se v minulých týdnech

Český Krumlov - Prohlédněte si snímky miminek, která se narodila v porodnici českokrumlovské nemocnice v uplynulých týdnech a jejich maminky se rozhodly nechat je zvěčnit fotografem Deníku.

23.10.2012

Noví občánci krumlovského regionu

Český Krumlov - V tradiční fotogalerii vám přinášíme snímky dětiček, které vykoukly na svět v minulých týdnech a jejich maminky je nechaly zvěčnit.

3.10.2012

Anketa: Vyberte Nej miminko Českokrumlovska za září

Náhodným losováním vybere redakce Českokrumlovského deníku každý měsíc deset miminek, která se ucházejí o vaši přízeň v pravidelné soutěži. Miminko, které dostane nejvíce hlasů, získá lákavé ceny.

24.9.2012

Srpnová miminka z Českokrumlovska se představují

Český Krumlov - Chcete si prohlédnout většinu novorozenců, kteří přišli na svět v průběhu druhého prázdninového měsíce? Díky Českokrumlovskému deníku máte jedinečnou příležitost.

28.8.2012

Novorozenci z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - Zajímá vás, jaká miminka spatřila světlo světa v posledních týdnech v porodnici v Českém Krumlově? Pokud ano, navštivte dnešní galerii.

31.7.2012

Vidíte nás? Už jsme na světě!

Český Krumlov - I tentokrát si můžete prohlédnout snímky novorozených miminek, která přišla na svět v průběhu června.

11.7.2012

Miminka z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - Také v tomto týdnu si můžete prohlédnout snímky novorozenců, kteří přišli v průběhu června na svět v českokrumlovské porodnici.

2.7.2012

Narodili jsme se v Českém Krumlově

Český Krumlov - Prohlédněte si fotografie novorozenců, kteří přišli na svět v závěru dubna a během května letošního roku v porodnici českokrumlovské nemocnice.  

30.5.2012

Přišli na svět v průběhu dubna

Český Krumlov - Po delší odmlce vám přinášíme snímky miminek, která se narodila v dubnu letošního roku. Svoje první okamžiky tyto dětičky zažily ve vyhlášené porodnici českokrumlovské nemocnice.

3.5.2012

Tak nás tady máte, už jsme se narodili!

Český Krumlov - V dnešní fotogalerii vám přinášíme snímky miminek, která přišla na svět v českokrumlovské porodnici ve druhé polovině března a na začátku dubna letošního roku.

20.4.2012

Českokrumlovští novorozenci z března

Český Krumlov - Máme pro vás další fotografie miminek, která přišla na svět minulý měsíc. Snímky jsme uveřejnili v sobotním vydání Českokrumlovském deníku.

12.4.2012

Porodnice v Českém Krumlově má stále napilno

Český Krumlov - Zajímá vás, jaká miminka vykoukla na svět počátkem března? Prohlédněte si tuto galerii Českokrumlovského deníku.

30.3.2012

Novorozenci z Českého Krumlova

Český Krumlov - Prohlédněte si snímky miminek z Českokrumlovska, která přišla na svět na přelomu února a března.

23.3.2012

Českokrumlovská miminka z února

Český Krumlov - Přinášíme vám další snímky novorozenců z českokrumlovské porodnice, které nechaly jejich maminky zvěčnit naším redakčním fotografem.

16.3.2012

Nově narozená miminka

Český Krumlov - Navštivte dnešní fotogalerii, ve které najdete snímky únorových novorozenců z českokrumlovské porodnice.

9.3.2012

Únorová miminka z regionu

Český Krumlov - Deník vám přináší snímky dalších miminek, která přišla na svět v průběhu února, a jejich maminky je nechala zvěčnit.  

2.3.2012

Koukejte, nedávno jsme se narodili

Český Krumlov - Prohlédněte si miminka z českokrumlovské porodnice, která vykoukla na svět v první polovině února.

24.2.2012

Spatřili světlo světa během zimy

Český Krumlov - V této galerii si můžete prohlédnout miminka z českokrumlovského regionu, která se narodila v závěru prvního měsíce nového roku a na začátku února.

17.2.2012

Českokrumlovští novorozenci

Český Krumlov - Navštivte tuto fotogalerii a prohlédněte si další miminka, která se narodila v porodnici českokrumlovské nemocnice v lednu letošního roku.

14.2.2012

Lednoví novorozenci se představují

Český Krumlov - V dnešní fotogalerii si můžete prohlédnout novorozence z poloviny ledna, které nechaly jejich maminky zvěčnit redakčním fotografem.

3.2.2012

Ještě se neznáme, narodili jsme se v lednu

Český Krumlov - Deník vám přináší další fotografie miminek, která se narodila v českokrumlovské porodnici. Tentokrát přišla řada na dětičky ze začátku ledna letošního roku.

27.1.2012

Miminka z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - Prohlédněte si miminka, která se narodila v závěru minulého roku a na začátku toho nového. Ve fotogalerii nechybí ani první novorozenec roku 2012.

20.1.2012

Narozeni nedlouho před koncem minulého roku

Český Krumlov - Tentokrát vám přinášíme novorozence z českokrumlovské porodnice, kteří spatřili světlo světa v polovině prosince minulého roku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT