Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

18.5.2009

Narodili jsme se začátkem května

Český Krumlov - V dnešní galerii si můžete prohlédnout novorozence ze začátku letošního května.

11.5.2009

Novorozeňata z konce dubna

Český Krumlov - Miminka narozena závěrem dubna v porodnici v Českém Krumlově.

5.5.2009

Předmájová miminka z Českého Krumlova

Český Krumlov - Novorozenci z českokrumlovské nemocnice z posledního dubnového týdne.

27.4.2009

Miminka narozena v polovině dubna

Český Krumlov - Personál oblíbené porodnice v Českém Krumlově se opravdu nenudí.

21.4.2009

Dubnová miminka z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - V dnešní fotogalerii si můžete prohlédnout novorozeňata z porodnice v Českém Krumlově.

13.4.2009

Českokrumlovská aprílová miminka

Český Krumlov - V dnešní galerii si můžete prohlédnout novorozence, kteří přišli na svět v závěru března a na začátku dubna.

6.4.2009

Spatřili světlo světa na začátku jara

Český Krumlov - Krásné a slunečné první jarní dny letošního roku mohli spatřit také všichni novorozenci v porodnici v Českém Krumlově. Většinu z nich si můžete prohlédnout ve fotogalerii Deníku.

30.3.2009

Narozeni začátkem letošního jara

Český Krumlov - V další fotogalerii Deníku si můžete prohlédnout miminka, která se narodila v porodnici v Českém Krumlově závěrem března.

23.3.2009

Narodili jsme se v minulých dnech

Český Krumlov - Českokrumlovská porodnice přivedla na svět v uplynulém týdnu opět několik dalších miminek. Všechny novorozence, které nechaly jejich maminky vyfotit, si můžete prohlédnout v této fotogalerii.

16.3.2009

Miminka narozena v Českém Krumlově

Český Krumlov - Přinášíme vám další snímky miminek, která se narodila koncem února a začátkem března letošního roku v oblíbené českokrumlovské porodnici. Redakce Českokrumlovského deníku přeje všem hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do dalších let.

9.3.2009

Vykoukli na svět v českokrumlovské porodnici

Český Krumlov - Porodnice v Českém Krumlově stále potvrzuje svoji oblíbenost. Od začátku roku má téměř všechny pokoje obsazeny novými miminky. Novorozenci, kteří se narodili koncem února, najdete v dnešní galerii.

2.3.2009

Porodnice má na kontě další dvojčátka

Český Krumlov - Dvouvaječná dvojčátka se narodila minulý týden v českokrumlovské porodnici, která se stále těší velikého zájmu maminek nejen z našeho regionu. Všem novorozencům a jejich rodičům přejeme hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do následujících let.

24.2.2009

Vyklubali se na svět v minulých dnech

Český Krumlov - Českokrumlovská porodnice přivedla na svět v polovině února několik dalších miminek. Většina maminek měla zájem si nechat svého potomka vyfotit do přílohy Českokrumlovského deníku Babyboom, a proto si většinu novorozenců můžete nyní prohlédnout.

19.2.2009

Narodili se začátkem února

Český Krumlov - V dnešní galerii vám nabízíme ke shlédnutí miminka, která se narodila v českokrumlovské porodnici začátkem letošního února.

9.2.2009

Novorozenci z konce ledna a začátku února

Český Krumlov - Vstup návštěv do českokrumlovské nemocnice je v době chřipkové epidemie stále zakázán, avšak rouška na ústech fotografa dovolila pořídit snímky nově narozených miminek i nyní.

3.2.2009

Miminka narozena v českokrumlovské nemocnici

Český Krumlov - Vinou chřipkové epidemie vám bohužel nemůžeme nabídnout snímky novorozenců z minulého týdne, a tak si alespoň prohlédněte miminka, která se narodila předminulý týden.

28.1.2009

Novorozenci z poloviny ledna

Český Krumlov - Vysoká porodnost v českokrumlovské porodnici neustává ani v novém roce. Pokoje jsou téměř pořád zaplněny a na svět přichází další a další miminka. V galerii si můžete prohlédnout některá z nich.

20.1.2009

Českokrumlovští novorozenci z první poloviny ledna

Český Krumlov - Porodnice v Českém Krumlově potvrzuje svůj věhlas, když v novém roce přivedla na svět již přes tři desítky miminek. Má tak skvěle nakročeno k dalšímu rekordnímu číslu.

12.1.2009

Smršť v českokrumlovské porodnici

Český Krumlov - Po Novém roce se pracovníci porodnice v Českém Krumlově opravdu neměli čas nudit. Všechny pokoje byly obsazeny a rodilo se jedno miminko za druhým. Na většinu z nich se můžete dnes díky naší fotogalerii podívat.

5.1.2009

Miminka ze závěru roku

Český Krumlov - Konec loňského roku byl v českokrumlovské porodnici poklidný. Tentokrát se nenarodilo tolik miminek, jako je tam zvykem. Většinu z nich si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

29.12.2008

Vykoukli těsně před Vánoci

Český Krumlov - I v předvánočním čase se babyboom v českokrumlovské porodnici nezastavil. Několik rodičů si tak dalo pod stromeček ten nejkrásnější dáreček.

23.12.2008

Narodila se v polovině prosince

Český Krumlov - Miminka, která se vyklubula v českokrumlovské porodnici na svět ve třetím prosincovém týdnu, vám nabízíme v dnešní fotogalerii.

15.12.2008

Prosincoví novorozenci z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - Personál porodnice v Českém Krumlově přivedl v uplynulém týdnu na svět několik dalších miminek. Podívejte se téměř na všechna miminka, která se narodila těsně před Vánoci.

8.12.2008

Narodili se koncem listopadu

Český Krumlov - Doslova plno měla českokrumlovská porodnice v uplynulých dnech. Všechny pokoje byly obsazeny maminkami se svými novými přírůstky. Vy si je díky naší fotogalerii můžete prohlédnout.

1.12.2008

Noví občánci českokrumlovského regionu

Český Krumlov - Chcete vidět miminka, která se narodila v minulém týdnu v českokrumlovské porodnici? Kromě tradiční sobotní přílohy Českokrumlovského deníku Babyboom je můžete vidět i na těchto internetových stránkách.

24.11.2008

V Českém Krumlově se narodila dvojčátka

Český Krumlov - Porodnice v českokrumlovské nemocnici mohla minulý týden přivítat na svět také dvojčátka. Prohlédněte si v internetové verzi Českokrumlovského deníku čerstvě narozená miminka!

18.11.2008

Vyklubala se na svět v listopadu

Český Krumlov - V první polovině listopadu se v porodnici v Českém Krumlově narodilo mnoho dalších nových miminek. Chloubu čerstvých rodičů si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

10.11.2008

Narodili se na přelomu měsíce

Český Krumlov - Několik rodin na Českokrumlovsku se mohlo v průběhu minulých dní pochlubit svým novým přírůstkem. Většinu z nich si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

5.11.2008

Českokrumlovští novorozenci

Český Krumlov - V dnešní fotogalerii si můžete prohlédnout miminka, která se narodila v porodnici v Českém Krumlově během minulého týdne.

29.10.2008

Říjnová miminka z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - Porodnice v Českém Krumlově měla v minulém týdnu poněkud volněji. Na svět nepřišlo tolik miminek, jako tady bývá zvykem. I přes to si jich ale několik můžete v naší galerii prohlédnout.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení