VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

15.3.2008

Tak jsme se narodili!

Český Krumlov - Přelom února a března byl v českokrumlovské porodnici opět úrodný. Narodilo se mnoho malých capartů, dva dokonce přesně 29. února. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout všechna miminka, jejichž maminky si přály zveřejnit svého potomka v novinách.

7.3.2008

Novorozenci narozeni v uplynulých dnech

Český Krumlov - Neskutečný příval miminek zažila na konci února českokrumlovská porodnice. Pokoje byly plně obsazeny a z každého vykukovalo několik novorozenců. Ani v dalších dnech se situace nezměnila, takže se za týden můžete těšit na další devítku dětiček.

2.3.2008

Koukejte, právě jsme se narodili

Český Krumlov - Nápor miminek v českokrumlovské porodnici neklesá. Naopak! Porodnost v regionu je čím dál tím větší. My vám i tentokrát přinášíme snímky novorozenců, jejichž maminky projevily zájem publikovat svoji ratolest na stranách Českokrumlovského deníku.

23.2.2008

Únoroví novorozenci

Český Krumlov - Ani ve druhém měsíci letošního roku nezejí lůžka v českokrumlovské porodnici prázdnotou. Na svět přichází dětičky jako na běžícím páse. Ty, které dovolily jejich maminky vyfotit do Českokrumlovského deníku, můžete vidět v naší fotogalerii.

16.2.2008

Malé ratolesti uplynulých dnů

Český Krumlov - Přinášíme vám další pohled do českokrumlovské porodnice, která přivedla v průběhu minulého týdne na svět několik dalších miminek. S novými občánky se jako tradičně přišli přivítat i rodinní příslušníci a přátelé.

10.2.2008

Vykoukli na svět koncem ledna

Český Krumlov - V závěru prvního měsíce letošního roku přivedlo na svět svoje potomky několik dalších maminek nejenom z našeho regionu. Do porodnice v Českém Krumlově zavítaly tentokrát rodičky z Českobudějovicka a Prachaticka.

3.2.2008

Miminka z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - Lékaři a sestřičky se v českokrumlovské porodnici nenudí. Den co den přichází na svět několik miminek a pokoje jsou téměř plně obsazeny. Rodiče se na přelomu dubna a května loňského roku opravdu činili!

29.1.2008

Ratolesti z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - Přinášíme vám další snímky novorozenců, kteří přišli na svět v českokrumlovské porodnici v polovině ledna. Tentokrát do naší nemocnice zavítala i jedna maminka z Prachaticka.

21.1.2008

Lednový pohled do porodnice

Český Krumlov - Jedny z nejšťastnějších chvilek lidského života zažilo začátkem letošního roku mnoho dalších rodin na Českokrumlovsku. Porodnice v Českém Krumlově je svědkem kromě malování chodeb a pokojů doslova záplavy nových miminek.

13.1.2008

Noví občánci Českokrumlovska

Český Krumlov - Porodnice v Českém Krumlově zažívala veselý přelom roku. Na svět se podívalo několik dalších chlapečků i holčiček. Redakce Českokrumlovského deníku přeje všem novorozencům i jejich rodičům mnoho štěstí do dalších let.

6.1.2008

Narodili se v závěru roku

Český Krumlov - Na konci roku 2007 měli lékaři a sestřičky v českokrumlovské porodnici velmi rušno. Na svět přicházelo jedno miminko za druhým a narodila se dokonce i dvojčata!

3.1.2008

Janička je první

Český Krumlov - První miminko Českokrumlovska roku 2008 přivedla na svět v úterý 1. ledna ve 20.08 hodin Martina Kodadová z Českého Krumlova.

1.1.2008

Vánoční dáreček? Miminko!

Český Krumlov - Znáte lepší vánoční dárek, než miminko? Českokrumlovská porodnice praskala v uplynulých dnech ve švech - mnoho rodičů si pod stromeček nadělilo potomka.

24.12.2007

Další prosincová miminka

Český Krumlov - Druhý prosincový týden bylo v českokrumlovské porodnici opět živo. Na svět přišlo několik dalších krásných miminek a mnoho rodin tak navštívil Ježíšek dřív, než bývá zvykem.

16.12.2007

Narodili se v minulých dnech

ČESKÝ KRUMLOV - Na začátek poslední měsíce letošního roku budou vzpomínat šťastní rodiče dalších nově narozených ratolestí. Českokrumlovská porodnice opět měla o zábavu postaráno.

13.12.2007

Novorozenci z českokrumlovské porodnice

ČESKÝ KRUMLOV - V minulých dnech spatřili světlo světa v českokrumlovské porodnici další malí občánci. Zájem o uveřejnění snímku svého miminka tentokrát projevily jen maminky z našeho regionu.

10.12.2007

Poslední listopadová miminka

ČESKÝ KRUMLOV - Poslední listopadový týden byl opět úrodný na nově narozená miminka. Na svět přišlo hned několik malých občánků nejen z Českokrumlovska.

27.11.2007

Narodili se v uplynulém týdnu

ČESKÝ KRUMLOV - V minulých dnech přivedla porodnice v Českém Krumlově na svět mnoho dalších miminek. O její oblíbenosti svědčí i fakt, že několik rodin má bydliště v jiném regionu, než na Českokrumlovsku. Rodičům i jejich ratolestím přejeme hodně štěstí!

18.11.2007

Spatřili světlo světa

ČESKÝ KRUMLOV - Přinášíme vám snímky dalších přírůstků, které se narodily v českokrumlovské nemocnici. Redakce Českokrumlovského deníku přeje všem novorozencům i jejich rodičům hodně štěstí do dalších let.

13.11.2007

Právě jsme se narodili

ČESKÝ KRUMLOV - Českokrumlovská porodnice praskala v uplynulých dnech ve švech a na svět přivedla několik dalších malých přírůstků.

5.11.2007

Tak nás tady máte!

ČESKÝ KRUMLOV - Miminka narozená během uplynulého týdne v českokrumlovské nemocnici.

29.10.2007

Nové přírůstky na Českokrumlovsku

ČESKÝ KRUMLOV - Místní porodnice se stala svědkem narození dalších občánků okresu. Redakce Českokrumlovského deníku přeje všem novorozencům do života hodně štěstí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení