VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

8.5.2008

Noví občánci Českokrumlovska

Český Krumlov - Nápor v českokrumlovské porodnici v posledních dnech mírně polevil. Několik maminek se nechtělo fotit vůbec, některé rodičky se svými potomky jsme vůbec nezastihli. Z uplynulého týdne vám tedy přínášíme pouze dvě miminka.

30.4.2008

Českokrumlovská porodnice a její miminka

Český Krumlov - Dnes si můžete prohlédnout miminka narozena v českokrumlovské porodnici v průběhu uplynulého týdne. Tentokrát nebyli malí prckové chloubou jen samotných maminek, ale i jejich tatínků.

20.4.2008

Malí dubnoví občánci

Český Krumlov - Příloha Českokrumlovského deníku Babyboom má neustále plno. Na zveřejnění na stránkách našeho periodika čekají miminka někdy dokonce i dva týdny. Dnes vám přinášíme dětičky narozené koncem první poloviny dubna.

14.4.2008

Porodnice přivedla na svět další miminka

Český Krumlov - Vyhlášená českokrumlovská porodnice se setkala na přelomu března a dubna prvních jarních miminek letošního roku. Všechna miminka, která nechaly maminky vyfotit, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

5.4.2008

Narodili se v českokrumlovské porodnici

Český Krumlov - Přinášíme vám další miminka narozena v českokrumlovské porodnici v polovině března. Redakce Českokrumlovského deníku přeje všem maminkám i novorozencům hodně štěstí a spokojenosti do dalších let!

2.4.2008

Noví občánci Českokrumlovska

Český Krumlov - Dnes vám přinášíme miminka narozena v polovině měsíce března. Českokrumlovská nemocnice praskala ve švech a její kapacita je neustále téměř vyčerpána. Na novorozence se můžete podívat v naší fotogalerii.

22.3.2008

Další dětičky spatřily světlo světa

Český Krumlov - Příloze tištěného vydání Českokrumlovského vydání Babyboom jedna strana týdně pro miminka narozena na Českokrumlovsku rozhodně nestačí! Nová děťátka se v českokrumlovské porodnici stále rodí a čekací doba na zveřejnění snímku novorozence se prodlužuje.

15.3.2008

Tak jsme se narodili!

Český Krumlov - Přelom února a března byl v českokrumlovské porodnici opět úrodný. Narodilo se mnoho malých capartů, dva dokonce přesně 29. února. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout všechna miminka, jejichž maminky si přály zveřejnit svého potomka v novinách.

7.3.2008

Novorozenci narozeni v uplynulých dnech

Český Krumlov - Neskutečný příval miminek zažila na konci února českokrumlovská porodnice. Pokoje byly plně obsazeny a z každého vykukovalo několik novorozenců. Ani v dalších dnech se situace nezměnila, takže se za týden můžete těšit na další devítku dětiček.

2.3.2008

Koukejte, právě jsme se narodili

Český Krumlov - Nápor miminek v českokrumlovské porodnici neklesá. Naopak! Porodnost v regionu je čím dál tím větší. My vám i tentokrát přinášíme snímky novorozenců, jejichž maminky projevily zájem publikovat svoji ratolest na stranách Českokrumlovského deníku.

23.2.2008

Únoroví novorozenci

Český Krumlov - Ani ve druhém měsíci letošního roku nezejí lůžka v českokrumlovské porodnici prázdnotou. Na svět přichází dětičky jako na běžícím páse. Ty, které dovolily jejich maminky vyfotit do Českokrumlovského deníku, můžete vidět v naší fotogalerii.

16.2.2008

Malé ratolesti uplynulých dnů

Český Krumlov - Přinášíme vám další pohled do českokrumlovské porodnice, která přivedla v průběhu minulého týdne na svět několik dalších miminek. S novými občánky se jako tradičně přišli přivítat i rodinní příslušníci a přátelé.

10.2.2008

Vykoukli na svět koncem ledna

Český Krumlov - V závěru prvního měsíce letošního roku přivedlo na svět svoje potomky několik dalších maminek nejenom z našeho regionu. Do porodnice v Českém Krumlově zavítaly tentokrát rodičky z Českobudějovicka a Prachaticka.

3.2.2008

Miminka z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - Lékaři a sestřičky se v českokrumlovské porodnici nenudí. Den co den přichází na svět několik miminek a pokoje jsou téměř plně obsazeny. Rodiče se na přelomu dubna a května loňského roku opravdu činili!

29.1.2008

Ratolesti z českokrumlovské porodnice

Český Krumlov - Přinášíme vám další snímky novorozenců, kteří přišli na svět v českokrumlovské porodnici v polovině ledna. Tentokrát do naší nemocnice zavítala i jedna maminka z Prachaticka.

21.1.2008

Lednový pohled do porodnice

Český Krumlov - Jedny z nejšťastnějších chvilek lidského života zažilo začátkem letošního roku mnoho dalších rodin na Českokrumlovsku. Porodnice v Českém Krumlově je svědkem kromě malování chodeb a pokojů doslova záplavy nových miminek.

13.1.2008

Noví občánci Českokrumlovska

Český Krumlov - Porodnice v Českém Krumlově zažívala veselý přelom roku. Na svět se podívalo několik dalších chlapečků i holčiček. Redakce Českokrumlovského deníku přeje všem novorozencům i jejich rodičům mnoho štěstí do dalších let.

6.1.2008

Narodili se v závěru roku

Český Krumlov - Na konci roku 2007 měli lékaři a sestřičky v českokrumlovské porodnici velmi rušno. Na svět přicházelo jedno miminko za druhým a narodila se dokonce i dvojčata!

3.1.2008

Janička je první

Český Krumlov - První miminko Českokrumlovska roku 2008 přivedla na svět v úterý 1. ledna ve 20.08 hodin Martina Kodadová z Českého Krumlova.

1.1.2008

Vánoční dáreček? Miminko!

Český Krumlov - Znáte lepší vánoční dárek, než miminko? Českokrumlovská porodnice praskala v uplynulých dnech ve švech - mnoho rodičů si pod stromeček nadělilo potomka.

24.12.2007

Další prosincová miminka

Český Krumlov - Druhý prosincový týden bylo v českokrumlovské porodnici opět živo. Na svět přišlo několik dalších krásných miminek a mnoho rodin tak navštívil Ježíšek dřív, než bývá zvykem.

16.12.2007

Narodili se v minulých dnech

ČESKÝ KRUMLOV - Na začátek poslední měsíce letošního roku budou vzpomínat šťastní rodiče dalších nově narozených ratolestí. Českokrumlovská porodnice opět měla o zábavu postaráno.

13.12.2007

Novorozenci z českokrumlovské porodnice

ČESKÝ KRUMLOV - V minulých dnech spatřili světlo světa v českokrumlovské porodnici další malí občánci. Zájem o uveřejnění snímku svého miminka tentokrát projevily jen maminky z našeho regionu.

10.12.2007

Poslední listopadová miminka

ČESKÝ KRUMLOV - Poslední listopadový týden byl opět úrodný na nově narozená miminka. Na svět přišlo hned několik malých občánků nejen z Českokrumlovska.

27.11.2007

Narodili se v uplynulém týdnu

ČESKÝ KRUMLOV - V minulých dnech přivedla porodnice v Českém Krumlově na svět mnoho dalších miminek. O její oblíbenosti svědčí i fakt, že několik rodin má bydliště v jiném regionu, než na Českokrumlovsku. Rodičům i jejich ratolestím přejeme hodně štěstí!

18.11.2007

Spatřili světlo světa

ČESKÝ KRUMLOV - Přinášíme vám snímky dalších přírůstků, které se narodily v českokrumlovské nemocnici. Redakce Českokrumlovského deníku přeje všem novorozencům i jejich rodičům hodně štěstí do dalších let.

13.11.2007

Právě jsme se narodili

ČESKÝ KRUMLOV - Českokrumlovská porodnice praskala v uplynulých dnech ve švech a na svět přivedla několik dalších malých přírůstků.

5.11.2007

Tak nás tady máte!

ČESKÝ KRUMLOV - Miminka narozená během uplynulého týdne v českokrumlovské nemocnici.

29.10.2007

Nové přírůstky na Českokrumlovsku

ČESKÝ KRUMLOV - Místní porodnice se stala svědkem narození dalších občánků okresu. Redakce Českokrumlovského deníku přeje všem novorozencům do života hodně štěstí.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT