Vážení čtenáři, od září můžete pravidelně každý den hlasovat pro miminka narozená v českokrumlovské porodnici a zveřejněná v září v Českokrumlovském deníku, a to prostřednictvím internetových stránek www.ceskokrumlovsky.denik.cz nebo hlasovacích kuponů uveřejněných na stránkách novin.

Vítězové jednotlivých měsíčních kol pak postoupí do hlasování o miminko roku. Do soutěže Deníku přednostně umístíme snímky miminek s některým z příslušníků rodiny, o zbývajících miminkách rozhodne losování.

Pro Nej miminko Českokrumlovska měsíce září můžete hlasovat do 31. října, 12 hodin. A to jak prostřednictvím webu, kde z jedné IP adresy je možné poslat hlas jen jednou za 60 minut, tak prostřednictvím tištěných kuponů, z nichž každý má hodnotu 20 hlasů. Kupony je třeba do zmíněného data a času doručit do redakce Českokrumlovského deníku.

Kupony v tištěném vydání zveřejňujeme vždy v pondělí, ve středu a v pátek.

Konečný výsledek pak bude tvořen součtem pořadí získaných prostřednictvím internetové ankety a doručených kuponů. Kromě titulu miminko měsíce postoupí vítězné miminko i do soutěže o miminko roku.

Vítězné miminko měsíce srpna, respektive jeho rodiče, získají poukázku na fotografování do českokrumlovského Fotoateliéru Eva v hodnotě 1000 korun a také milou pozornost od seniorů z Domova důchodců v Horní Plané.