Je jenom na Vás, milí čtenáři, kterému z desítky miminek, která se narodila v květnu 2015, dáte svůj hlas. Dobře víme, že všechna miminka jsou stejně krásná, ale jen jedno získá poukaz na profesionální fotografování ve Fotoateliéru Eva v Českém Krumlově v hodnotě 1000 korun.

Hlasování v internetové anketě je možné jednou za den.

Pro květnová miminka narozená v českokrumlovské porodnici můžete hlasovat i s pomocí hlasovacích kupónů uveřejněných na stránkách novin, nejenom prostřednictvím webových stránek http://ceskokrumlovsky.denik.cz. Vítězové jednotlivých měsíčních kol pak postoupí do hlasování o miminko roku 2015. Několikrát během týdne bude v tištěném vydání zveřejněn kupón o hodnotě jednoho hlasu.

Na webu se miminka utkají o první tři místa a ta pak získají: vítěz 50 hlasů, druhé 30 a třetí 10 hlasů, které připočítáme k hlasům z novinových kupónů. Vyplněné kupóny je nutné do redakce doručit nejpozději do 30. června.

Od tohoto týdne do půlnoci 30. června mají čtenáři navíc možnost hlasovat také na internetových stránkách Českokrumlovského deníku. Konečný výsledek pak bude tvořen součtem hlasů z kupónů a hlasů získaných za první tři místa na internetu.