V průměrné bojovné partii se toho v prvním poločase před oběma brankami příliš nedělo – až přišla osudná třiačtyřicátá minuta. Na pas za domácí obranu nabíhal osamocený křemežský útočník, volarský gólman vystartoval z branky, ve snaze zneškodnit šanci však nešťastně podklouzl a po následném nezaviněném střetu byl zasažen kolenem hostujícího hráče do hlavy.

Pohled na bezvládné tělo svého bratra následně neunesl volarský hráč a za strčení do protihráče byl vyloučen. Zraněný brankář byl poté odnesen na nosítkách a volala se sanitka. Po příjezdu záchranky však zdravotníci museli z krajského města povolat i vrtulník rychlé pomoci. Ten přistál přímo na trávníku a po dvacetiminutovém přerušení utkání pokračovalo.

Kolik ovšem potom bylo na trávníku emocí, to se jen tak nevidí. Někteří volarští fotbalisté předchozí momenty neustáli, při hře se měnili ve mstitele a nakonec dohrávali v devíti. A to mohli být rádi. Nutno poznamenat, že arbitr měl velmi těžkou úlohu, přesto vypjaté utkání dovedl až do konce.

Se hrou však mělo toto představení pramálo společného. Šlo zase o zdraví. To především by měli mít všichni hráči na paměti, že fotbal je pořád jen a jen hra a na jakékoliv úrovni by měl být v první řadě hlavně zábavou.

Podle posledních zpráv se zranění Marcela Kaczka naštěstí neukázalo tak vážné, jak v první chvíli vypadalo. Volarský brankář odnesl nešťastnou shodu okolností „pouze“ vyraženým zubem a několika stehy v obličeji a druhý den byl z nemocnice propuštěn do domácího ošetření. Za všechny fanoušky fotbalu mu popřejme brzký návrat na trávník!