Výsledky dvojice zástupců našeho okresu účinkujících v krajském přeboru v přípravě ovšem už nyní naznačují, že fotbalisté kaplického Spartaku i českokrumlovského Slavoje nemají s touto fází výraznější problémy.

Oba naše týmy z nejvyšší oblastní soutěže zaznamenaly v rámci druhého kola kvalitně obsazené Hlubocké zimní ligy už svoje druhé turnajové vítězství, když spartakovci přestříleli ambiciózní Kamenný Újezd, i když v zápase třikrát prohrávali, a slavojáci nasázeli sedm branek do sítě okresního rivala a zástupce I. B třídy z Velešína.

Potěšitelný na těchto přípravných duelech je zejména fakt, že hráčům Spartaku i Slavoje to tam prostě padá, dávají hodně gólů, a ty jsou přece kořením fotbalu.

A jak při hodnocení poslední kanonády poznamenal asistent trenéra krumlovského Slavoje, tak i přes úplný začátek přípravné fáze je jasně vidět, že hráči mají do fotbalu po přestávce velkou chuť.

Věřme, že si fotbalisté tuto chuť do hry přenesou i do dalších přípravných a pak následně i do samotných soutěžních vystoupení, kdy už půjde o mistrovské body.