To je však vzhledem k situaci, kdy si řada hráčů na úvod každého ročníku plní ještě své povinnosti ve „velkém“ fotbalu, zároveň i pochopitelné. Nyní by se sestava měla doplnit, konsolidovat a lepší výsledky určitě přijdou.

Co však může těšit už dnes, to je fakt, že dvojice hráčů žlutočerných Bombarďáků se nyní dostala do výběru české reprezentace do jedenadvaceti let. Ta od příštího úterý rozehraje Mistrovství Evropy této kategorie, které se bude konat v jihočeské Třeboni.

A ze sedmičky Jihočechů v základní nominaci se do kvarteta vyvolených futsalistů z jihočeských týmů vešel větřínský Rudolf Weinhard, druhý hráč Bombarďáků, Ladislav Kuzma, bude čekat na případnou šanci v roli náhradníka.

A co z toho plyne? Reprezentace nemusí být jen nesplnitelným snem a i z malého klubu se sídlem v nijak věhlasné futsalové baště se lze tvrdou prací probojovat až k poctě nosit dres se lvíčkem na prsou.

Budiž to povzbuzením pro nejmenší naděje a všechny další vyznavače tohoto sportovního odvětví. Vždyť nastupovat za libých tónů národní hymny je přece to nejkrásnější!