K další nehodě vyjížděli hasiči kolem osmé hodiny do Hašlovic. Tam havaroval osobní automobil, který sjel ze silnice do příkopu. Vůz zůstal na kolech. Hasiči ho zajistili proti požáru a proti úniku provozních kapalin. Zdravotníci záchrenky odvezli jednu zraněnou osobu, její vyproštění nebylo potřeba.

V 9 hodin jeli českokrumlovští hasiči k nehodě, která se stala u Malšína, v části obce zvané Ostrov. Avšak nehoda se stala dole u řeky u vodáckého kempu Branná. Osobní auto tam po havárii zůstalo „viset" nad řekou. Zásah právě probíhá.

Nehoda se ale stala také včera v 8.52 hodin ve Větřní. Na komunikaci č. 162 havaroval osobní automobil značky Peugeot 206. Peugeot zůstal ležet na střeše uprostřed silnice.

"Velitel zásahu si během průzkumu, kdy hasiči zjistili, že není nutné vyproštění osádky, vyžádal automobilový jeřáb ze stanice České Budějovice," informovala mluvčí jihiočeských hasičů Vendula Matějů. "Hasiči pak převrátili Peugeot zpět na kola a odtlačili mimo vozovku. V půl jedenácté, poté, co pomohly s naložením auta na vůz odtahové služby, pak obě jednotky zásah ukončily a odjely zpět na své stanice."