09.00 Skoronice - Mezi Skoronicemi a Nažidly skončilo osobní auto mimo vozovku. 

08.00 hod. Zdíky - Pozor na E55, u autobusové zastávky ve Zdíkách směrem na Dolní Dvořiště je auto mimo vozovku, na místě je policie.

06.50 hod. Bujanov - Před sedmou hodinou ranní došlo k dopravní nehodě osobního auta se zraněním osob u Nažidel na Českokrumlovsku. "Na místě probíhá vyšetřování nehody, projíždějte místo se zvýšenou opatrností," upozorňuje policie. "Na místě jsou složky Integrovaného záchranného systému."

20.30 hod. Velešín - Při čtvrteční nehodě ve Velešíně se zranili tři lidé. "Ve vozidlech dohromady cestovalo pět osob, ale ošetření od ZZS potřebovali tří. Českokrumlovští a velešínští hasiči zajistili místo zásahu, za pomoci absorpčních látek zajistili provozní kapaliny, vyteklé z jednoho osobního vozu a do příjezdu policie ČR řídili kyvadlově provoz," upřesnil Petr Skřivánek z SDH Velešín.

20.10 hod. Dálnice D3 - Na 90.8 km na trase Mezno - Veselí nad Lužnicí je neprůjezdný pravý jízdní pruh po nehodě nákladního auta. Policisté nehodu, při které se nikdo nezranil, vyšetřují. 

20.00 hod. Šebířov - U obce Šebířov na Táborsku, na na silnici č. 1252 probíhá vyšetřování nehody nákladního a osobního auta.  Karambol je bez zranění. 

16.50 hod. Velešín - Před 16. hodinou došlo na silnici 3 ve Velešíně v ulic Krumlovská k nehodě dvou osobních aut. "Na místě se tvoří kolona vozidel, při nehodě došlo k lehčím zraněním pěti osob," informuje policejní mluvčí. Podle informací z terénu policie řídí provoz na místě kyvadlově.

16.45 hod. Sedlice - Na hlavní silnici č. 20 na tahu na Blatnou u obce Sedlice okres Strakonice je za železničním přejezdem nehoda nákladního a osobního auta. Policie zdržení odhaduje do 18. hodiny. Další dva osobáky se střetly v Libějovicích. Obě nehody jsou bez zranění, stejně jak střet auta se zvěří u obce Cehnice.

Ilustrační fotografie.
Při nehodě u Červeného Dvora se zranil člověk

Situaci budeme i nadále sledovat.