Oblastní přebor U-13

Výraznými postavami této soutěže žáků do 13 let byli dva mladí hráči z SKB Český Krumlov Eliška Mikešová a Matyáš Puffr. Oba se přičinili o všechny zlaté medaile pro SKB.

Dvouhra chlapců: 2. Matyáš Puffr, 3. David Šváb (oba ČK), 5. Václav Fošum, 9. Jan Candra, 13. Vít Sixl (všichni Křemže).

Dvouhra dívek: 1. Eliška Mikešová, 2. Denisa Půlpánová, 3. Tereza Pavlyková, 5. Vanessa Pražáková, 9. Karolína Krupczová (všechny ČK).

Čtyřhra chlapců: 1. Matyáš Puffr/David Šváb (ČK), 5. Vít Sixl/Jan Candra (Křemže), Václav Fošum/Jakub Beneš (Křemže, Vodňany).

Čtyřhra dívek: 1. Eliška Mikešová/Vanessa Pražáková (ČK), 2. Tereza Pavlyková/Denisa Půlpánová (ČK), 3. Karolína Krupczová/Vanesa Šemberová (ČK, Dobrá Voda u ČB).

Smíšená čtyřhra: 1. Matyáš Puffr/Eliška Mikešová (ČK), 2. Denisa Půlpánová/Kryštof Klíma (ČK, Sokol ČB), 3. David Šváb/Tereza Pavlyková (ČK), 5. Vít Sixl/Anna Nováková (Křemže, Vodňany), 9. Karolína Krupczová/Jan Kubák (ČK, Sokol ČB), Vanessa Pražáková/Václav Fošum (ČK, Křemže), Jan Candra/Nikola Pecková (Křemže, Vodňany).

Oblastní přebor U-17

Souběžně s mladším žactvem se konal také oblastní přebor jednotlivců do 17 let. V této kategorii měli převahu hráči Sokola České Budějovice a tak pro SKB ČK i pro Křemži zbyla jen další místa a žádná zlatá.

Dvouhra chlapců: 3. Kristián Kuzdas (ČK), 3. Vojtěch Kodat (Křemže), 5. Petr Jurný (ČK), Josef Fošum (Křemže).

Dvouhra dívek: 3. Eva Fišerová, 5. Bára Krištofová (obě ČK).

Čtyřhra chlapců: 2. Josef Fošum/Vojtěch Sixl (Křemže), 3. Kristián Kuzdas/Petr Jurný (ČK).

Čtyřhra dívek: 5. Eva Fišerová/Bára Krištofová (ČK).

Smíšená čtyřhra: 5. Petr Jurný/Eva Fišerová, Kristián Kuzdas/Bára Krištofová (ČK).

Oblastní přebor U-15

O den později se opět budějovické v sokolovně uskutečnil oblastní přebor jednotlivců do 15 let, kde titul pro Křemži vybojoval ve čtyřhře chlapců Josef Fošum s vodňanským Jakubem Bouberlem. Další medaile přidali hráči SKB Č. Krumlov.

Dvouhra chlapců: 3. Josef Fošum (Křemže), 5. Dennis Pražák, Matyáš Puffr, 9. Petr Jurný, David Šváb, Jiří Šmikmátor, Jan Nepivoda, 13. Petr Martinovský (všichni ČK).

Dvouhra dívek: 1. Eliška Mikešová, 5. Eva Fišerová, Barbora Nepivodová, Denisa Půlpánová, 9. Bára Krištofová, Tereza Pavlyková, 13. Jolana Hulcová (všechny ČK).

Čtyřhra chlapců: 1. Josef Fošum/Jakub Bouberle (Křemže, Vodňany), 3. Matyáš Puffr/David Šváb (ČK), Jan Nepivoda/Jiří Šmikmátor (ČK), 5. Petr Jurný/Dennis Pražák (ČK), Petr Martinovský/Václav Prokeš (ČK, Dobrá Voda u ČB).

Čtyřhra dívek: 2. Eliška Mikešová/Eva Fišerová (ČK), 3. Denisa Půlpánová/Tereza Pavlyková (ČK), 5. Jolana Hulcová/Barbora Nepivodová (ČK), Bára Krištofová/Karolína Marková (ČK, Sokol ČB).

Smíšená čtyřhra: 2. Petr Jurný/Eliška Mikešová (ČK), 5. Jan Nepivoda/Barbora Nepivodová (ČK), Josef Fošum /Denisa Půlpánová (Křemže, ČK), Matyáš Puffr/Eva Fišerová (ČK), Petr Martinovský/Bára Krištofová (ČK), 9. Jiří Šmikmátor/Jolana Hulcová (ČK), David Šváb/Tereza Pavlyková (ČK), Dennis Pražák/Karolína Marková (ČK, Sokol ČB).

Oblastní přebor U-19

Na oblastním přeboru hráčů do 19 let se hodně dařilo zejména juniorkám z SKB Český Krumlov, které vybojovaly dva přebornické tituly, z nichž nejlepší byla Linda Šmikmátorová se dvěma zlatými a jednou stříbrnou medailí.

Dvouhra chlapců: 2. Adam Ječmínek, 3. Jaroslav Jelínek, 5. Patrik Fuciman (všichni ČK), Vojtěch Kodat (Křemže).

Dvouhra dívek: 1. Linda Šmikmátorová, 3. Viktorie Hulcová (obě ČK).

Čtyřhra chlapců: 2. Adam Ječmínek/Patrik Fuciman (ČK), 3. Jaroslav Jelínek/Vojtěch Kodat (ČK, Křemže).

Čtyřhra dívek: 1. Linda Šmikmátorová/Viktorie Hulcová (ČK).

Smíšená čtyřhra: 2. Adam Ječmínek/Linda Šmikmátorová (ČK), 3. Jaroslav Jelínek/ Viktorie Hulcová (ČK), 5. Patrik Fuciman/Zuzana Kočová (ČK, Tábor).