Play out Renomia ŽBL - 2. utkání: BK Strakonice - KARA Trutnov 67:56 (22:13, 39:25, 53:39)

Body Strakonic: L. Vydrová 16, A. Jeništová 13, N. Horsáková a A. Rosecká 10, M. Jánská 9, M.A. Machytková 5, A. Junková a K. Tomšovicová 2. TH:23/14:18/11. Trojky: 15/3:23/5. Doskoky: 54:29. Ztráty míčů: 25:18. Osobní chyby: 19:21.

Po výhře v Trutnově, kterou strakonické basketbalistky vybojovaly skvělou hrou v závěrečné čtvrtině, u Otavy diktovaly od začátku utkání hru domácí hráčky. Se skvělým publikem v zádech si v první čtvrtiě vytvořily devítibodový náskok. Ten do poločasu navýšily na čtrnáct bodů a ve druhém poločase si jej hlídaly. Skvělá druhá výhra je tady, ale všichni dobře vědí, že ještě není konec. Třetí zápas se hraje zpět v Trutnově.