Šestice účastníků se utkala systémem každý s každým v zápasech na 1x 15 minut.

„Turnaj jsme vyhráli, ale vynikající výsledek se nerodil vůbec lehce. Došlo i na hodně důraznou domluvu hráčům. Přesto musíme kluky pochválit za celkový dojem. První místo je povzbuzením nejen pro hráče samotné, ale i trenéry a rodiče. Je vidět, že píle a vytrvalost v trénincích se začínají vyplácet. Individuální ocenění získal Charvát, který byl nejlepším střelcem turnaje," řekl sekretář Slavoje Zdeněk Šváb starší.

Dobrá Voda – Č. Krumlov 1:2. Zápas, ve kterém slavojáci utrpěli vítězství. Jinak se to říci nedá. Hráli totiž chaoticky, nedodržovali pokyny, nedařila se rozehrávka a i důraz byl špatný. Soupeř se ujal vedení, slavojáci sice pak měli tlak, ale dlouho bez výsledku. Naštěstí Galkova nepovedená střela přeletěla brankáře – a bylo to 1:1. Když už to vypadalo na remízu, zahráli Krumlováci signál z rohu a Charvát střelou po zemi zařídil šťastné vítězství.

Č. Krumlov – Dynamo Č. Budějovice 07 3:0. Po prvním zápase následovala pořádná bouřka v kabině, promluva zabrala a výkon byl tentokrát mnohem lepší. Dynamo sice obětavě bránilo, ale trvalý tlak Slavoje nakonec vedl k přesvědčivé výhře. První branku dal Baláž, pak zachytil rozehrávku soupeře Galko a zvýšil na 2:0. Pěknou kombinací po ose Václavík – Charvát – Baláž – Charvát posledně jmenovaný upravil na výsledných 3:0.

Č. Krumlov – Nemanice 2:0. Ve třetím zápase opět nezačali slavojáci dobře, ale výkon se postupně zlepšoval. První gól dal Charvát, když dorazil do branky dlouhý aut Galka. Uklidnění pak přinesla akce Charváta, který připravil gólovou střelu Galkovi.

Č. Krumlov – SKP Č. Budějovice 3:1. Největší překážka v cestě za zlatem. Soupeř byl bojovný, nebezpečný a dobře organizovaný. Po krátkém úvodním tlaku slavojáci propadli v obraně a prohrávali 0:1. Naštěstí za chvíli Baláž vybojoval míč, nahrál Charvátovi, a ten střelou k tyči srovnal na 1:1. Vzápětí přišel roh, Charvát rozehrál před branku a Baláž dorážkou upravil na 2:1. Na konečných 3:1 dával opět Charvát, když zády k brance střelou přes hlavu překvapil gólmana. V tomto zápase nutno vyzdvihnout výkon Václavíka, který neprohrál jediný osobní souboj a byl příkladem v bojovnosti a tvrdosti pro ostatní spoluhráče.

Č. Krumlov – K. Újezd 13:0. Slavojáci byli jednoznačně lepší a vyhráli dvouciferným výsledkem naprosto zaslouženě. Radost trenérům udělal hlavně fakt, že kluci nesólovali, přihrávali si a předvedli několik pěkných akcí. Branky: Galko 5, Charvát 4, Vařil 3, Baláž.