Okresní zástupce vyšel z těchto soubojů naprázdno a v průběžné tabulce klesl na hranu čtvrtfinálové osmičky.

V pořadí nejlepších kanonýrů soutěže si udržel průběžné vedení Rudolf Weinhard, na kterého se však nyní dotáhl vamberecký Martin Valášek. Oba ostrostřelci mají aktuálně na kontě čtrnáct branek.

Polička – Bombarďáci Větřní 6:2 (4:1), za hosty: Weinhard, Koršala. Domácí předváděli od prvních minut pestrou kombinační hru v neustálém pohybu a Jihočeši v utkání jen dotahovali. Hráči Novabriku o své zasloužené výhře rozhodli už do půle, kdy si vypracovali tříbrankový náskok. Bombarďáci přes veškerou snahu nestačili se sousedem v tabulce držet krok.

BKT Vamberk – Bombarďáci Větřní 5:4 (2:0), za hosty: Koršala 2, Svoboda 2. Až do 33. minuty to vypadalo na jasné vítězství domácích, kteří v té chvíli vedli už 4:1. Bombarďáci se ale ukázali jako neskuteční bojovníci a během čtyř minut dokázali nepříznivé skóre srovnat. V nervy drásajícím finiši se pak štěstí přiklonilo na stranu domácích, kteří pouhých osm vteřin před koncem vstřelili vítězný gól.

Sestava Bombarďáků Větřní: Klabouch – M. Svoboda, Štorc, Koršala – Weinhard, Beránek, Soukup, Bordáč. Trenéři: Weinhard a Peťule.

Příští utkání sehrají Větřínští v sobotu 7. ledna 2012 ve Vodňanech, kde se utkají se Zlínem (10) a Slavičínem (12).