Bombarďáci z Větřní se v něm představili v jilemnické hale, kde nejprve podlehli 0:4 Poličce, ale poté si poradili 4:2 s domácím výběrem a po šesti odehraných duelech jim patří pátá příčka.

V souboji s Poličkou Jihočeši doplatili především na špatnou koncovku. „Zatímco soupeř své šance dokázal proměnit, my ne,“ krčil rameny šéf větřínského klubu Karel Klabouch.

Ve druhém utkání s domácí Jilemnicí, jež uzavírá tabulku, působili hosté aktivněji, což se promítlo i do skóre. Pomohl jim i vedoucí gól Bordače v 6. minutě, který střelou z úhlu zahrál domácímu brankáři na housle. V 17. minutě se trefil z polovině hřiště gólman Větřní Beránek a vyhnal svůj protějšek z branky. Krátce po pauze přidal třetí zásah Carda a když na 4:0 zvýšil v 32. minutě Gutheis, bylo jasné, kdo získá body. Až poté Jilemnice korigovala. „Zasloužená výhra,“ těšilo předsedu.

V Radotíně došlo na souboj favoritů, v němž pražský Chemcomex porazil Zlín a vystřídal jej v čele tabulky.

Výsledky 3. kola:

Polička – Sparta 1:2, Jilemnice – Sparta 1:3, Polička – Větřní 4:0, Jilemnice – Větřní 2:4, Chemcomex Praha – Moravská Třebová 5:3, Kladno – Moravská Třebová 1:2, Chemcomex – Zlín 5:2, Kladno – Zlín 4:5, .