Výpravu SKB tvořilo v brněnské X Aréně, kde se MČR kategorie U17 uskutečnilo, pod vedením vedením trenéra Radka Votavy kvarteto Patrik Fuciman, Eliška Mikešová, Kristýna Kozáková a Eva Fišerová.

Ve velké formě se předvedl Patrik Fuciman, který si ve dvouhře po výborných výkonech postupně poradil se všemi soupeři a ve finále přehrál ve třech setech Marka Waliszewského ze Sokola Klimkovice po setech 17:21, 21:15, 21:15 a vybojoval tak titul mistra republiky! Patrik se tak výrazně zapsal do historie krumlovského klubu a napodobil tak Jaromíra Janáčka, Tomáše Švejdu, Ondřeje Krále, Pavla Floriána, Stanislava Kohoutka, Martinu Benešové a další, kteří se rovněž stali juniorskými republikovými šampiony.

Fuciman se navíc ve čtyřhře s Josefem Cirókem z brněnské Slatiny dokázal probojovat až do finále, kde tento pár nestačil na nasazené jedničky Adama Burgeta (Polabiny Pardubice) s Ondřejem Šolarem (Hradec Králové) a po výsledku 11:21, 16:21 získal stříbro. 

Ve smíšené čtyřhře Eliška Mikešová s českobudějovickým Kryštofem Klímou i Patrik Fuciman s Vandou Sedláčkovou z Proseku dokázali v prvním kole zvítězit. Další zápasy už však pro oba páry byly nad jejich síly. Obě dvojice obsadily dělené deváté místo. 

Ve čtyřhře dívek Kristýna Kozáková s Evou Fišerovou nestačily v prvním utkání na Apolenu Jelínkovou s Gabrielou Trötzmüllerovou z Brna a skončily rovněž deváté. 

Devátá místa obsadily i Eliška Mikešová s Evou Fišerovou ve dvouhře. Obě dokázaly úvodní kolo vyhrát, ale postoupit do čtvrtfinále se jim nepovedlo.

„Klobouk dolů. I když byl Patrik pro mě, po odstoupení aktuálně nejlépe hrajícího juniora Patrika Hrazdíry ze zdravotních důvodů, hlavním favoritem, zvládl zápasy moc dobře. Hrál s přehledem a dokázal rozumně volit aktivitu s jistotou. Dobře také reagoval na pokyny, které byli spíše charakteru výše popsaného, ale v důležitých momentech i na aktuální situace. Viděl jsem na něm i nervozitu, ale hlavně jsem věděl, že přijel vyhrát. Výborně odehrála dvouhru i Eliška Mikešová, která měla znova na raketě skalp Amélie Maixnerové, ale parádní výkon nedotáhla ve druhém setu do konce. Rozhodně velké ponaučení a velká škoda! Děkuji všem za přístup a předvedené výkony a mohu jen zatleskat, protože to je parádní tečka za uplynulým rokem,“ konstatoval trenér a předseda SKB Český krumlov Radek Votava.

Dvouhra chlapci: 1. Patrik Fuciman

Dvouhra dívky: 9. Eliška Mikešová, Fišerová Eva

Čtyřhra chlapci: 2. Patrik Fuciman - Josef Cirók (SK Brno Slatina)

Čtyřhra dívky: 9. Kristýna Kozáková - Eva Fišerová

Smíšená čtyřhra: 9. Eliška Mikešová - Krištof Klíma (Sokol České Budějovice), Patrik Fuciman - Vanda Sedláčková (SK Prosek Praha)