Každý z krumlovských hráčů (kromě Novotného a Janoty, kteří nastoupili jen ve dvouhře) hrál všechny disciplíny.

Smíšená čtyřhra

Jedlička v mixu nastoupil se skotskou hráčkou Gilmourovou a Švédová si zahrála s Dánem Mathiesenem. Třetí mix – Janáček a Černá – byl čistě krumlovský.

Jedlička v kategorii U17 se svou novou partnerkou sehráli vyrovnanou bitvu proti německé dvojici Roth a Oliwová. Jedlička v prvním zápase podal nejlepší výkon na turnaji, ale na vítězství to nestačilo (23:21, 17:21, 7:21).

Švédové se v mixu U19 vedlo o něco lépe. V prvním zápase s dánským partnerem ve dvou vyrovnaných setech porazili německou dvojici Becker a Weinzettelová (22:20, 23:21). Ve druhém zápase již ale nestačili na dánský pár Grav〜holt a Tuneová (10:21, 20:22) a s turnajem se rozloučili. Dva mixy však byly pro Švédovou velmi užitečnou zkušeností.

V U15 Janáček s Černou lehce prohráli s německou dvojicí Krienen a Hacksová (15:21, 15:21).

Soutěže dvouher

Jedlička v prvním kole narazil na Němce Mestera a zápas se mu vůbec nepovedl (5:21, 8:21). Švédová dostala za soupeřku nasazenou Dánku Seier〜senovou a i když zahrála na své poměry velmi slušně, tak na silnější a lépe technicky vybavenou soupeřku nestačila (13:21, 14:21).

V kategorii U15 měli Českokrumlovští v singlu 4 zástupce. Zatímco Janota s Novotným proti o 3 až 4 roky starším soupeřům hlavně sbírali zkušenosti a oba sehráli dva velmi povedené zápasy, tak Janáček a Černá mohli pomýšlet na postup ze základní skupiny do vyřazovacího pavouka. Janáček poté, co nepřijel jeho chorvatský soupeř, hrál ve skupině pouze jeden zápas, v němž po prvním nepovedeném a příliš zakřiknutém setu zabojoval a druhou sadu získal ve svůj prospěch (21:19), když zahrál nad očekávání i své možnosti. Ve třetí rozhodující sadě, kdy točil strany za stavu 11:10 ve svůj prospěch, mu ale došly síly a s Němcem Spechtem nakonec 18:21 ve třetím setu prohrál.

Nejlépe zahrála Černá (nasazená jako č. 16), i když do základní skupiny dostala další nasazenou Švédku Johanssonovou (turnajové č. 12). Černá ovšem prokázala velké odhodlání, bojovala jako možná nikdy před tím a ve třech setech (21:14, 10:21, 21:16) Švédku porazila. Když pak přidala vítězství nad Němkou Dollakovou (21:14, 21:18), mohla se radovat z vítězství ve skupině a postupu mezi 19 nejlepších. Hned v prvním kole pavouka ale už nestačila na další českou hráčku Hejdrychovou (18:21, 9:21) – 17. místo.

Soutěže čtyřher

Ve čtyřhrách se českokrumlovským nadějím vůbec nedařilo. Relativně nejblíž k dílčímu vítězství měly Černá se Švédovou v kategorii U19, když dokázaly sehrát s Němkami Beutlerovou a Kölschovou jeden vyrovnaný set (18:21), ale nakonec ony dvě i Janáček s Jedličkou a Janota s Novotným na soupeře nestačili a hladce ve dvou sadách prohráli.

Slovo od kormidla

Pavel Florián hodnotil vystoupení nadějí SKB na turnaji takto: „Za uplynulý rok udělali všichni obrovský pokrok. Zatímco ještě loni by byla cesta na tento turnaj v podstatě zbytečná, letos svůj smysl rozhodně měla. V každém zápase se všichni snažili, vkládali do hry maximum a pracovali s radami, které jsem jim dával. A co je podstatné, že všichni měli možnost vidět skvělé cizí hráče v akci. To je vůbec nejdůležitější. Turnaj je pro všechny motivací do dalšího tréninku a přinesl viditelnou chuť se zlepšovat. Myslím, že trenér Votava i Standa Kohoutek udělali u této skupiny za poslední rok opravdu velký kus práce. Na turnaji naši mladí fungovali jako jedno družstvo, navzájem si fandili, čímž vznikla hezká atmosféra.“