Na slavnostním večeru pořádaném Českokrumlovským tělovýchovným a sportovním sdružením, obecně prospěšnou společností Pro–Sport Č. Krumlov a Českokrumlovským deníkem bude dnes po 17. hodině už tradičně odtajněna desítka nejúspěšnějších sportovců okresu za rok 2008 (v abecedním sledu bez určení pořadí).

Jako každoročně budou vyhlášeni vítězové kategorií nejlepší kolektiv a sportovní talent. Milou tradicí je rovněž ocenění sportovního rytíře a v neposlední řadě osobností okresního sportu v kategoriích sportovní organizátor a zasloužilý funkcionář. Po loňské premiéře bude letos už podruhé vyhodnocen i nejpozoruhodnější sportovní výkon roku hendikepovaných sportovců. Letošní novinkou pak bude ocenění okresních hokejových legend u příležitosti oslav stoletého výročí českého hokeje.

V neposlední řadě budou na dnešní slavnostní akci vyhlášeny výsledky již dvanáctého ročníku ankety Českokrumlovského deníku, v níž jsme s pomocí našich čtenářů hledali nejpopulárnějšího sportovce okresu, který se stane držitelem titulu Sportovní hvězda.

Pozn.: Podrobněji se budeme celé významné akci věnovat v sobotním vydání ČkD a pak ještě v úterním předvánočním vydání našeho listu.