Vítězství v kategorii „V“ zaznamenali Jiří Jevický a Roman Votava se Škodou 130 RS. V hodnocení Poháru ČR skončili na devátém a v absolutním pořadí na patnáctém místě. Posádka našeho VSV rallye teamu byla ve všech rychlostních zkouškách rychlejší a svého jediného soupeře ve skupině „V“ Hrachovce se Škodou 120 S porazila s náskokem více než dvou minut. Jevického postihl na RZ 4 defekt přední pneumatiky a zbytek rallye dojel pouze na prořezaných „suchých“ gumách, protože náhradní „mokré“ obutí neměl k dispozici. Auto nechtělo na vodou pokryté trati zatáčet, ale jezdec je dovezl i přesto v pořádku až na cílovou rampu.

Jevický s Votavou startovali letos ve čtyřech závodech. První soutěž ve Vyškově vyhráli, pak dvakrát po sobě (Krkonoše, Prachatice) odstoupili se závadou motoru a chuť si spravili až na konci sezony v Telči. V konečném hodnocení skončili ve své skupině na třetím místě.

Pro soudobé vozy všech objemových tříd byla v Telči vypsána Volná rally. Mezi patnácti soudobými auty startovala jako pátá v pořadí i Honda Civic VTi posádky Jan Jakubec a Pavel Kacerovský, ale tu mohli promoklí fanoušci sledovat na trati jen krátce.

Ani ne půldruhého kilometru po startu první vložky nedobrzdil Jakubec na mokru z vysoké rychlosti do retardéru a při čelním nárazu do pneumatik došlo k poškození přední části auta. Posádka ztratila na místě dvacet vteřin, pokračovala dál a cílem vložky i navzdory časové ztrátě projela v osmadvacátém čase. Na přejezdu ale u hondy upadla lyžina na zadních silentblocích a posádka musela ze závodu odstoupit.

Jaroslav Kacerovský