Mezi téměř stovkou hráčů z celé republiky se turnaje zúčastnila i čtveřice zkušených borců Sokola Křemže. Veteráni tohoto oddílu z našeho okresu se pravidelně zúčastňují soutěží, kde měří síly i s mnohem mladšími soupeři, a tak do Brna jeli s nadějí na slušné umístění.

V kategorii „zasloužilých“ veteránů 50 až 55 let hráli Zdeněk Podpěra, Jiří Holeček a Jan Bednář. Ve skupinách všichni předvedli slušné výkony. Holečkovi unikl postup do finálové skupiny, kde se už hrálo o medaile, jen o pověstný chloupek a obsadil konečné páté místo. Podpěra skončil ve dvouhrách šestý a Bednář desátý. Ještě o něco lépe se dařilo mezi nejzkušenějšími veterány nad 60 let Václavu Koudelkovi, který skončil na třetím místě po těsných prohrách se soupeři figurujícími v konečném umístění na vyšších příčkách.

Ve čtyřhrách měli křemežští veteráni situaci o to těžší, že bojovali se soupeři mnohem mladšími. Hrála se totiž pouze kategorie od 45 let výše. Přesto se Křemežští neztratili. Bednář s Koudelkou skončili ve skupině druzí a konečné páté místo i předvedený výkon jsou dobrou vizitkou. Holeček s Podpěrou předvedli hru ještě lepší, jasně zvítězili ve skupině a v bojích o medaile je jen velmi těsné prohry odsunuly na konečné třetí místo.

Václav Koudelka