V krumlovské kuželně U Trojice se závěrem minulého roku konal Vánoční turnaj jednotlivců hraný na nejvyšší počet bodů dosažený ve třech hodech. Účastníci byli rozděleni do třech kategorií, a to na mládež, neregistrované a registrované hráče.

V kategorii nejmladších se celkovým vítězem stal Pavel Rubner výkonem 21 bodů. Stříbrnou příčku obsadil Tomáš Parisch, který dosáhl 17 bodů. Na bronzovém stupínku skončil Jan Kouba se 16 body.

V kategorii registrovaných hráčů obhájil loňské prvenství Robert Weis, který jako jediný získal 23 bodů. Dalších šest kuželkářů dosáhlo výkonu 22 bodů, a tak pořadí na dalších místech určil finálový rozhoz na tři hody. Druhé místo získal Petr Mariňák a na třetí příčce skončil Pavel Kolouch.

Nejdramatičtější bitva byla k vidění v souboji o celkového vítěze kategorie neregistrovaných, kde první tři borci dosáhli shodného výkonu 22 bodů. Premianta soutěže amatérů tak musel určit finálový rozhoz na tři hody. V něm zvítězil Petr Fišer před Jaroslavem Malákem, na třetí příčce skončil Radek Steinocher.

Třídenního Vánočního turnaje se zúčastnilo celkem deset dětí v kategorii mládeže, mezi registrovanými se představilo 16 hráčů. Nejpočetnější byla účast v soutěži neregistrovaných hráčů, v níž startovalo dvaatřicet vyznavačů kuželkářského sportu.