Osmnáct hráčů z různých koutů Jihočeského kraje, účastníci okresních i krajských soutěží – taková byla účast na třetím ročníku křemežského turnaje ve stolním tenise. Místem turnajových klání hraných vždy na tři vítěžné sety byla stejně jako v předchozích dvou ročnících krásetínská herna křemežských tabletenistů. Hrálo se v sobotu 17. května.

Systém hry zaručoval každému hráči minimálně pět zápasů, ti nejlepší se však o přední příčky museli utkat se soupeři až devětkrát. Hrálo se na čtyři základní skupiny, dvě po čtyřech a dvě po pěti hráčích. Do dvou finálových skupin postupovali vždy dva nejlepší hráči ze skupin základních. Probojovali se do nich křemežští Jiří Reitinger, Jaroslav Opelka a Radek Húska, zubčický Jan Hůlka, loučovičtí Josef Töth a Pavel Jaroš, přídolský Dušan Blaženec a hlavně jeho týmový spoluhráč a obhájce loňského ročníku Jan Cipín.

Třetí až pátí hráči ze základních skupin se utkali v turnaji vyřazených, ve kterém jim konečné umístění v turnaji určila až druhá prohra. Čtveřice nejúspěšnějších z finálových skupin postoupila do semifinále, o konečné přesné umístění si zahráli i třetí a čtvrtí hráči z finálových skupin.

Vítěz jedné z finálových skupin, zubčický Jan Hůlka, se v semifinále pokusil znemožnit postup mezi dvojici nejlepších obhájci turnaje Janu Cipínovi. V dramatickém zápase však prohrál 1:3. Druhé semifinále vyhrál rozdílem 3:2 Blaženec nad Töthem, a tak krásetínská herna viděla přídolské finále mezi Dušanem Blažencem a Janem Cipínem.

K poslednímu a nejdůležitějšímu utkání tak proti sobě nastoupili hráči, kteří se z Přídolí výborně znají a těžko mohli herně jeden druhého něčím překvapit. Zpočátku se přesto dařilo Dušanu Blažencovi překvapovat svého soupeře pořádnou porcí „prasat“, ale po jeho vyhraném prvním setu se karta otočila a Jan Cipín obrátil vítězství na svou stranu v poměru 3:1.

Do třetice bude tudíž na putovní pohár křemežského turnaje vybroušen název přídolského klubu, jehož hráči doposud ovládli všechny tři ročníky.
Nejlepším hráčem Křemže se v turnaji stal Jiří Reitinger, který v souboji o šesté místo porazil týmového kolegu Jaroslava Opelku 3:1.

Pořadí turnaje: 1. Jan Cipín (Přídolí), 2. Dušan Blaženec (Přídolí), 3. Jan Hůlka (Zubčice), 4. Josef Töth (Loučovice), 5. Pavel Jaroš (Loučovice), 6. Jiří Reitinger (Křemže), 7. Jaroslav Opelka (Křemže), 8. Jan Húska (Křemže), 9. Petr Švára (Milevsko), 10. Libor Švára (Milevsko), 11. Miroslav Pešl (Křemže), 12. Miroslav Machoň (Loučovice), 13. Martin Dobrovodský (Křemže), 14. Nela Javoříková (Velešín), 15. Jan Laštovička (Křemže), 16. Miroslav Javořík (Velešín), 17. Milan Vítek (Křemže), 18. Naďa Koflerová (Křemže).