Organizátorům se podařilo nejen připravit výborný závod, vybrat trať v příjemném prostředí, ale také zajistit skvělé počasí. Minikáristé se tudíž mohli plně soustředit na své výkony a nemuseli hledět vzhůru, zda právě na jejich jízdu zaprší.

Výsledky: Kategorie M1: 1. M. Bína (Jablonec n/N.), 2. F. Novosad (Ml. Boleslav), 3. M. Nevlud (Rožnov p/R.); kat. M2: 1. M. Charvát (Velešín), 2. A. Bohaček (Hlubočky), 3. A. Charvát (Velešín); kat. M3: 1. F. Antoš (Ml. Boleslav), 2. M. Bíša (Kadaň), 3. D. Švach (Rožnov p/R.); kat. M3D 1. E. Dufková (Jablonec n/N.), 2. E. Kyšková (Havířov), M. Pokorná (Kadaň); kat. M4: 1. J. Förster (Jablonec n/N.), 2. K. Tkadlecová (Vsetín), 3. T. Voleský (Ústí n/O.); kat. M5: 1. P. Šrámek (Český Krumlov), 2. S. Syrový (Albrechtice), 3. D. Cepák (Český Krumlov).
Z velešínských závodníků se umístili v kat. M1 na 4. místě P. Charvátová, na 5. místě Š. Jůdová, v kat. M2 na 5. místě V. Charvátová a v kat. M5 na 4. místě K. Charvát.

K dalším závodům se minikáristé sjedou již tento týden v sobotu do Romanova u Mšena a v neděli do Strenic u Mladé Boleslavi.

Michal Šimůnek