V cíli soutěže je od vítězné posádky dělilo půldruhé minuty.

Smůlu měli podobně jako při předcházejícím závodě v Hrádku nad Nisou Milan Jirka s Jaroslavem Kaločaiem. V silné konkurenci se jim na úvodní erzetě podařilo zajet slušný šestý čas, ale hned na dalším testu jim u Renaultu Clio praskl kloub poloosy. S pětiminutovou ztrátou vložku dokončili, ale po projetí cílem odstoupili.

Naši v Krkonoších

Další mistrovská automobilová soutěž se jede již zítra. V Trutnově startuje v 9 hodin II. Rally Krkonoše, zařazená do K4 Poháru ČR v rallye a MČR v rallye historických vozů. Na sedmdesát přihlášených posádek čeká 129 kilometrů dlouhá trať s osmi rychlostními zkouškami a 70,58 měřenými kilometry.
V Poháru ČR pojedou naše dvě domácí posádky VSV rallye teamu, a to Jiří Jevický s Romanem Votavou (Škoda 130 RS) a Jan Mašek s Pavlem Stráským (Škoda 120 S Rallye).

V Poháru pořadatele vypsaném pro soudobé vozy nastoupí na start Dominique Laurent s Jiřím Venušem (Peugeot 206 RC) z AMK Rallye Český Krumlov. Po technických problémech, které nový vůz provázely v Lužických horách, si posádka potřebuje auto vyzkoušet před plánovaným startem na Rally Bohemia.

Jaroslav Kacerovský