Rok se s rokem sešel a opět nám i ve sportu nastává doba pro ohlédnutí a čas k bilancování.

Českokrumlovské tělovýchovné a sportovní sdružení (ČKTSS) i letos připravuje ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Pro–Sport Č. Krumlov a Českokrumlovským deníkem slavnostní večer, na kterém bude v už obvyklém předvánočním termínu – ve čtvrtek 18. prosince – vyhlášena desítka nejúspěšnějších sportovců okresu (abecedně bez určení pořadí).

Dále budou na prosincovém galavečeru tradičně vyhlášeny tyto kategorie: nejúspěšnější sportovní kolektiv roku, sportovní talent, sportovní rytíř (sportovec, který svým celoživotním přístupem, výsledky a vztahem ke sportu je příkladem pro své okolí), zasloužilý funkcionář, tělovýchovný pracovník (trenér, rozhodčí, organizátor). Podruhé bude vyhlášena i zvláštní kategorie za mimořádný výkon v oblasti hendikepovaných sportovců.

Tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a oddíly mohou své návrhy na ocenění v desítce nejúspěšnějších sportovců i v dalších kategoriích posílat na adresu ČKTSS (Kaplická 151, 38101 Č. Krumlov), a to nejpozději nejpozději do pátku 5. prosince (pozn. – u navrhovaných osob je vhodné uvádět kontakt, tzn. adresu nebo telefonní číslo).

Už dnes, ve čtvrtek 13. listopadu, také najdete na sportovní straně Českokrumlovského hlasovací kupón k již dvanáctému ročníku ankety – Sportovní hvězda – vyhlašované Českokrumlovským deníkem, v níž opět budeme s pomocí čtenářů hledat z pohledu fanoušků a příznivců nejpopulárnějšího sportovce okresu.