Prvním testem výkonnosti badmintonových juniorů byl celostátní turnaj pro kategorii U19 pořádaný na kurtech Astry Praha. Pro trio nadějí SKB Č. Krumlov dopadla zkouška velice příznivě. Lukáš Zevl, Václav Domin a Zdeňka Švédová vybojovali dvě medailová umístění a celkově odehráli velice dobrý turnaj.
Smíšená čtyřhra: V mixu se Zevl se Švédovou i Domin s mosteckou Krtičkovou probojovali do druhého kola a shodně obsadili konečné 9. místo.

Dvouhra: V singlu juniorů postoupil Domin do druhého kola po výhře nad Skálou z Dobrušky (21:13, 21:18). Ve druhém kole se utkal s pozdějším vítězem Ludíkem z Jehnic. I přes velice dobrý výkon prohrál (18:21, 17:21), ale s hrou může být spokojený. Nejvýraznějšího úspěchu krumlovských barev dosáhl Lukáš Zevl. Ten měl v prvním kole volno a v druhém zahájil výhrou nad nadějným Šelongem z Orlové (21:15, 21:17). Ve čtvrtfinále svedl vyrovnanou bitvu se šťastným koncem s Horáčkem z Dobrušky (18:21, 21:19, 24:22). V semifinále proti Zajíčkovi z Liberce předvedl Zevl velice dobrý taktický výkon a po setech 21:11 a 21:19 postoupil do finále. Zápas o zlato s jehnickým Ludíkem byl konfrontací dvou hráčů nominovaných na ME družstev kategorie U17. Oba finalisté předvedli skvělé výkony. Finále přineslo velice moderní badminton s velkým nasazením obou reprezentantů. První set Zevl nezvládl takticky a prohrál 15:21. Ve druhém se jistota přesunula na jeho raketu a zvítězil 21:13. Bohužel, ve třetím setu Ludík opět zabral a hrou bez chyb si zajistil zlato.
Ve dvouhře juniorek zvítězila Švédová v prvním kole nad Pavlasovou z Hořovic (21:2, 21:8). Poté bojovala proti Drančákové, která patří k nejzkušenějším českým juniorkám. Hráčka SKB vyhrála první sadu (21:14), ale pak udělala spoustu nevynucených chyb a další dva sety prohrála (15:21, 18:21) – stejně jako Domin 9. místo.

Čtyřhra: V deblu juniorů byli Zevl s Dominem nasazení jako dvojka. V prvním kole měli volno a v druhém porazili Volfa s Nešlehou (Meteor / Astra). V semifinále proti jehnické dvojici Ludík a Dvořák ve vyrovnaném zápase prohráli ve třech setech – 3. místo. Švédová s přerovskou Pavelkovou prohrály ve druhém kole a braly 5. místo.