Okresní přebor: Ve čtrnáctém dějství okresního přeboru na sebe narazily týmy z popředí tabulky, které svedly velmi zajímavé souboje, každý ovšem trochu jinak.

Doposud první Malonty, které jako jediné zatím dokázaly porazit Křemži, přijely k odvetě do Podkletí s jasným cílem ve šlágru uspět. Již první dva dílčí zápasy však naznačily, že tentokrát bude vše jinak. Celkový výsledek v poměru 16:1 však překvapil i samotné hráče aktuálně nyní znovu první Křemže.

Další očekávaný duel se hrál v Loučovicích, kde domácí obhájce po dvou porážkách v řadě chtěl proti krumlovským Seniorům už konečně bodovat naplno. Ani tentokrát to ale Loučovickým nebylo přáno. Nejtěsnější výhru slavili hosté z okresního města, kteří si upevnili průběžný bronzový stupínek.

V kaplickém oddílovém derby nestačilo éčko Spartaku na zkušenější déčko a začíná být jasné, že udržet se v přeboru bude pro tento kolektiv velmi těžké. Naopak, rozehráli se Zubčičtí, kteří nedali šanci Přídolí na jeho stolech. Na chvostu se tak rýsuje souboj o udržení mezi céčkem Přídolí a éčkem Kaplice.

Výsledky OP – 14. kolo: Vltavan Loučovice – SC Č. Krumlov 8:9, Sokol Křemže – Hraničář Malonty 16:1, Spartak Kaplice E – Spartak Kaplice D 5:12, Sokol Přídolí C – TJ Zubčice C 4:13.

Jaroslav Opelka