Strakonice – V domácím extraligovém zápase nepotvrdily hráčky FBC United bod získaný na palubovce Jihlavy a podlehly vedoucímu týmu soutěže Liberci 0:13.
„Doufali jsme v lepší výsledek, i přesto, že se nám před zápasem opět rozšířila marodka. První tři góly byly velice smolné. Šlo o sražené střely, které ani nešly na bránu. Buď se to odrazilo od soupeřek nebo jsme si to do branky srazili sami," říkal po utkání trenér Ivan Janoušek. Liberečanky byly vysokými favority, nicméně stav 0:4 po dvou třetinách skýtal jistou naději na lepší výsledek.
„Ve třetí třetině se opět, stejně jako v předchozích zápasech, stalo to, že se holky po páté obdržené brance složily. Soupeřky měly chuť i za rozhodnutého stavu střílet další góly, zatímco nám chyběla vůle, bojovat o co nejpřijatelnější výsledek až do konce," posteskl si Ivan Janoušek. S tím nelze než souhlasit, protože třeba osmibranková prohra by vypadala určitě lépe. „Spokojen mohu být s druhou třetinou. Ve třetí se nám povedla přesilovka, které nám dosud vůbec nešly," našel jedno pozitivum Ivan Janoušek.