Tentokrát na Krumlovské čekaly týmy TJ Centropen Dačice, FBC Spartak Kaplice, FBC United Č. Budějovice B a FBC United Č. Budějovice G.

„Na turnaji jsme nastříleli pětapadesát gólů, ani jeden zápas jsme neprohráli a domů jsme si odvezli již podruhé v této sezoně zasloužené první místo," předesílá trenérka krumlovských mladších žáků Veronika Netušilová.

FBC DDM Č. Krumlov – Dačice 8:2, branky vítězů: Řepa 3, R. Dvořáček 3, Hanák 2. V úvodním zápase s dačickým Centropenem se Krumlovští sice na začátku trochu hledali, ale pak se rychle rozehráli a nasázeli soupeři postupně osm gólů. Na turnaji se pak s tímto soupeřem utkali ještě jednou a utkání se odvíjelo ve stejných kolejích jako to první. Jen s tím rozdílem, že na každé straně padlo ještě o branku více.

FBC DDM Č. Krumlov – Kaplice 5:3, branky vítězů: Řepa 2, Forst 2, D. Dvořáček. Okresní derby duel probíhal ve zcela jiném duchu a byl pro krumlovského favorita hodně náročný. „Kaplice nás od začátku tlačila a nedávala nám moc prostoru. Utkání bylo vyrovnané, ale byly i momenty, kdy nás soupeř přehrával. Štěstí se ale nakonec přiklonilo k nám, a to díky našim šikovným forvardům Řepovi, Forstovi a Radkovi Dvořáčkovi," chválila strůjce cenné výhry trenérka Netušilová.

FBC DDM Č. Krumlov – FBC United ČB G 10:0, branky: Řepa 3, Forst 3, Hanák 2, Sikuta, Bajer. V zápasech s géčkem United krumlovský tým jasně vládl a připsal si dvouciferné výhry. Jen v tomto prvním favoritovi delší dobu trvalo než dal první branku, ale potom už to tam padalo, jako na běžícím páse.

FBC DDM Č. Krumlov – FBC United ČB G 19:0, branky: Řepa 7, Hanák 4, Bajer 3, R. Dvořáček 2, Sikuta, D. Dvořáček, Forst. V dalším utkání Krumlovští tým United doslova rozstříleli. „Při kanonádě si Tonda Řepa připsal sedm branek, Tomáš Hanák čtyři a Filip Bajer tři. Také jsme dali jeden gól v oslabení," přibližuje trenérka.

FBC DDM Č. Krumlov – FBC United ČB B 4:4, branky DDM: Hanák 2, Forst, Řepa. Kromě Kaplice krumlovské suverény na turnaji nejvíce potrápilo béčko United. „Kluci se ale ke konci utkání zvedli a nepříznivý stav 2:4 dokázali zlomit až ke konečné remíze, což byl pro nás v konečném součtu hodně důležitý výsledek," oddechla si Veronika Netušilová.

FBC DDM Č. Krumlov – Dačice 9:3, branky vítězů: Hanák 4, Řepa 2, Forst, Sikuta, R. Dvořáček.

„Tento turnaj pro nás dopadl na výbornou. Nejproduktivnějšími hráči našeho týmu byli Antonín Řepa, který nastřílel neuvěřitelných osmnáct gólů a připsal si čtyři asistence, a dále Tomáš Hanák, jenž měl bilanci čtrnáct gólů a čtyři asistence. Do týmu zapadl i Filip Bajer, který odehrál teprve svůj druhý turnaj, ale už měl bilanci čtyři góly a přihrávku, neustále se zlepšuje a má cit pro týmovou hru," slovy chvály uzavírá ohlédnutí za posledním úspěšným vystoupením svých svěřenců trenérka Netušilová.

Sestava FBC DDM ČK: Maurenc –  Řepa,  Hanák, D. Dvořáček, Forst, R.  Dvořáček, Sikuta, Bajer, Šimek.

Veronika Netušilová, Karel Vosika