Santal Jihočeská golf senior tour není pouze dlouhodobou soutěží jednotlivců, ale výkony jednotlivých hráčů se podle jejich klubové příslušnosti započítávaly i do soutěže družstev. Do závěrečného dne se probojovali hráči GC Mnich, Prácheňského GK (Kestřany), GK Hluboká nad Vltavou a GC Český Krumlov. Mnich a Kestřany hrály o titul, zbývající dva týmy o celkové třetí místo.

Finálové klání se konalo na hřišti GC Monachus (Mnich). Družstva nasazovala hráče do singlu, texas scramble a fourballu (5 hráčů za každý klub). Souboj o třetí místo mezi Hlubokou nad Vltavou a Českým Krumlovem se stalo jasnou záležitosti hráčů z Podzámčí, kteří vyhráli všechny tři hry.

Finále bylo podstatně dramatištější. V singlu bral bod Prácheňský GK, v texas scramble se bod dělil a fourball se stal kořistí GC Mnich. Muselo tedy dojít na play off. To se hrálo ve fourballu na náhlou smrt a o vítězství GC Mnich rozhodla hned první jamka.

Konečné pořadí: 1. GC Mnich, 2. Prácheňský GK, 3. GK Hluboká nad Vltavou, 4. GC Český Krumlov.

Soutěž družstev tedy zná své konečné pořadí. Do svého závěru již spěchá i soutěž jednotlivců. Na programu jsou poslední čtyři turnaje a ten nejbližší se hraje v úterý 12. září na hřišti Prácheňského GK v Kestřanech.