Okresní fotbalový svaz Český Krumlov prostřednictvím Grassroots trenéra mládeže Richarda Mazance uspořádal dlouhodobé turnaje v halovém fotbale pro mladší a starší přípravky. Jejich vrcholem byly 17. a 18. února zápasy, které určily konečné pořadí.

A finálový program přinesl skvělou sportovní podívanou. "Celkem se turnaje účastnilo více než 200 dětí, což je neskutečné číslo a pochvala míří do všech zúčastněných klubů. Vždy dopoledne se hrála finálová skupina B o šesté až desáté místo a odpoledne finálová skupina A o první až páté místo. Skupiny byly skvěle vyrovnané a tak každý zápas byl boj o každý metr palubovky a zápasy končily vítezstvím o gól nebo remízou. Pozice týmů se tak měnily jako na houpačce. Turnaj ukázal, jak je důležité mít vyrovnaný a široký kádr," uvedl k finálovému programu Richard Mazanec.

Po skončení bojů si týmy i jednotlivci převzali svá ocenění.

Vítězný tým starších přípravek - FK Dolní Dvořiště.Vítězný tým starších přípravek - FK Dolní Dvořiště.Zdroj: OFS Český KrumlovStarší přípravky:

1. místo - FK Dolní Dvořiště
2. místo - SK Planá České Budějovice
3. místo - Smrčina Horní Planá
Nejlepší střelec - Václav Šváb - SK Zlatá Koruna (vzácně vyrovnané a rozhodoval penaltový rozstřel)
Nejlepší hráč - Štěpán Rataj - FK Dolní Dvořiště
Nejlepší brankář - Jan Roubal - Smrčina Horní Planá
Nejlepší hráčka (nově vyhlašovaná kategorie) - Markéta Ratajová - FK Dolní Dvořiště

Vítězný tým mladších přípravek - SK Planá u ČB.Vítězný tým mladších přípravek - SK Planá u ČB.Zdroj: OFS Český KrumlovMladší přípravky:

1. místo - SK Planá České Budějovice
2. místo - FC Vlachovo Březí
3. místo - FK Slavoj Český Krumlov
Nejlepší střelec - Tomáš Šílený - FC Vlachovo Březí - 6 gólů
Nejlepší hráč - Jiří Papoušek - SK Zlatá Koruna
Nejlepší brankář - Alexis Arsov - SK Planá České Budějovice
Nejlepší hráčka - Mia Ellen Jasanská - SK Planá České Budějovice

"Pochvala patří nejen všem hráčům a hráčkám, ale i všem trenérům za skvělé vedení zápasů bez negativních emocí. Velké poděkování rodičům za skvělou kulisu, hlavně těm ze Zlaté Koruny. Velké díky sponzorovi turnaje za ceny pro všechny hráče turnaje. Ceny předával sám předseda Václav Domin a člen VV OFS Český Krumlov Roman Červíček," dodal Richard Mazanec a slíbil: "Na turnaj navážeme i v příštím roce a už teď se těšíme."